15.05.2019

[ОГЛЯД] «Полісся» здобуває вольову перемогу у Вінниці (1:2)

15 травня наша команда зіграла черговий матч регулярного чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги сезону 2018/19 проти футбольного клубу «Нива» (Вінниця). Зустрілися команди на центральному міському стадіоні у Вінниці, де житомиряни здобули вольову перемогу – 1:2.

Досить активно команди розпочали цей матч, господарі намагалися тиснути «Полісся» до воріт, проте останні грамотно оборонялися і відігравали на контратаках.

Поліщуки впевнено контролювали першу частину тайму і вже на 6-й хвилині спробували відкрити рахунок у матчі. Суханов з передачі Савченка входив у карний майданчик суперника і розхитавши захист пробивав в нижній кут воріт, проте голкіпер вінничан парирував цей удар.

У другій половині першого тайму «Нива» перехопила ініціативу і постійно рухалася вперед. Високий пресинг господарів таки пробив міцний захист житомирян. На 35-й хвилині Дугієнко з подачі Малєя відправляє м’яч у ворота і виводить команду вперед – 1:0.

По перерві обидва тренери провели кілька замін, які значно посилили гру. Початок тайму знову був за «Поліссям». На 49-й хвилині зустрічі «жовто-зелені» заробляють пенальті, який вдало реалізовує Соломка і зрівнює цифри на табло – 1:1.

На 63-й хвилині господарі мали можливість вийти вперед, але останній удар не вдався – мимо…

Здавалося б, рахунок цієї зустрічі залишиться незмінним, проте на доданих хвилинах «Полісся» вириває довгоочікувану перемогу у цьому дербі. На 94-й хвилині матчу Соломка змістившись у центр карного майданчика влучним ударом відправляє м’яч у сітку воріт Гурідова – 1:2.

Вже за мить фінальний свисток головного арбітра матчу фіксує вольову перемогу нашої команди у Вінниці – 1:2.

«Нива» (Вінниця) – «Полісся» (Житомир) – 1:2.

«Нива»: Гурідов, Менжега, Дугієнко, Адаменко (Виздрик), Когут, Богач (Маляренко), Брижчук, Демченко, Малєй (Рогозін), Коровіков, Браславський.

Запасні: Льопка, Подкуйко, Палій, Яськов.

Головний тренер: Нгаха Колінс.

«Полісся»: Литвиненко, Логінов, Гончаренко, Ємельянов, Власюк, Ходуля, Лебеденко (Недоля), Семчук (Соломка), Савченко (Шаврін), Суханов (Захаревич), Галенков (Савін).

Запасні: Мозіль, Кузнєцов, Боровець, Немтінов, Тарануха.

Головний тренер: Безсмертний Анатолій.

Попередження: Менжега (58) – Савченко (16), Ходуля (54, 86 - вилучення), Соломка (59), Логінов (73).

Голи: Дугієнко (35) – Соломка (49, пен.; 90+4).

Друга ліга / 21-й тур. 15 травня 2019. Вінниця, Центральний міський стадіон.

Фото

Партнери
Медіапартнери