08.05.2023

Офіційна позиція ФК «Полісся» на заяви спортивного директора ФК «Металург» Запоріжжя Михайла Метревелі

7-го та 8-го травня спортивний директор ФК «Металург» Михайло Метревелі зробив низку публічних заяв, у яких прямо або опосередковано називає перемогу ФК «Полісся» у 5-ому турі VBET UA Першої «Чемпіонської» нечесною. У свою чергу ФК «Полісся» вважає за потрібне відреагувати на маніпулятивні заяви представника ФК «Металург».

1) Михайло Метревелі у своїх звинуваченнях приводить як доказ відео епізоду потенційного офсайду з ракурсу, який не дозволяє зробити однозначного висновку щодо офсайду. Малювання офсайдних ліній з даного ракурсу некоректне.

2) ФК «Металург» Запоріжжя, як господар поєдинку, мав можливість подбати про відповідну трансляцію та забезпечити позиції для «офсайдних камер» і якісні повтори епізодів. Але цього зроблено не було.

3) ФК «Металург» Запоріжжя, як господар поєдинку, мав можливість подбати про присутність системи VAR на своїх домашніх матчах. Але цього теж зроблено не було.

Відповідно вважаємо, що висловлювання спортивного директора ФК «Металург» Михайла Метревелі є некоректними, або тими, що вводять в оману вболівальників.

Принципова позиція ФК «Полісся» відстоювати завжди чесне суддівство для усіх учасників VBET UA Перша «Чемпіонська». У підтвердження послідовності у ставленні ФК «Полісся» до цієї позиції:

1) ФК «Полісся» на кожен свій домашній матч замовляє за власний кошт систему VAR.

2) ФК «Полісся» домагаючись рівних умов і для себе, і для своїх суперників, за погодженням сторін, готовий за власний рахунок забезпечити систему VAR не тільки на своїх домашніх але і на виїздних матчах.

3) ФК «Полісся» на кожен свій домашній матч забезпечує за власний кошт високоякісну трансляцію з довгофокусними об’єктивами саме для уникнення спірного трактування будь яких суддівських рішень.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ