13.10.2018

Нульова нічия у Вінниці!

У суботу, 13 жовтня, футбольний клуб «Полісся» на виїзді зустрівся з вінницькою «Нивою» . У 13-му турі Другої ліги «жовто-зелені» зіграли проти вінничан з рахунком 0:0.

Початок зустрічі житомиряни розпочали першим номером. Почали будувати позиційні атаки на ворота господарів та примушували їх притиснутися до власних воріт.

Вже на 15-й хвилині матчу наш нападник, Денис Галенков, виходив на зустріч з кіпером господарів та не зміг вдало обробити м’яч і Кулініч парирує цей удар, врятувавши свою команду від пропущеного голу на початку першого тайму.

На 28-й хвилині житомиряни мали шанс вийти вперед, але, після передачі Галенкова Ходуля потужним пострілом пробив повз ворота. Відразу за ним послідував небезпечний кутовий, де, знову ж таки, Ходуля головою відправляв м’яч у ворота але захисник господарів кинувся під удар і з рекошету вже Захаревич влучно пробиває у голкіпера вінничан, а останній вкотре за тайм рятує свою команду.

Не забарилися господарі з відповіддю і на 36-й хвилині матчу Маляренко майстерно пробивав у кут воріт Литвиненка, останній парирував удар, записавши на свій рахунок черговий сейв.

Другий тайм команди розпочали на рівних і почали обмінюватися позиційними атаками. За перші 10-ть хвилин другого тайму по одному разу перевірили голкіперів, без небезпечних моментів.

На 70-й хвилині матчу Федосов мав можливість відкривати рахунок у матчі. У карному майданчику «Полісся» з подачі Яськова пробивав по-воротах але м’яч пролетів над поперечиною.

На 90-й хвилині матчу «жовто-зелені» мали шанс забити м’яч у «роздягальню». Після помилки захисника господарів у власному карному майданчику Захаревич не відреагував і не зумів закрити цю передачу – Кулініч спокійно розібрався у ситуації, вкотре врятувавши команду.

Навіть у більшості «жовто-зелені» не змогли переграти вінницьку «Ниву» і свисток арбітра фіксує нульову нічию у цьому дербі.

"Полісся": Литвиненко, Чередніченко, Кузнєцов, Іванов, Лещенко (Поручинський), Ходуля, Недоля (Шишигін), Семчук (Дячук), Скепський (Сокуренко), Захаревич, Галенков (Демчик).

Запасні: Мозіль, Баранов.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний.

«Нива»: Кулініч, Дударенко (Менжега), Музиченко, Хохлов, Гарванко, Савошко (Найко), Долінський, Шестаков, Маляренко, Богач (Яськов), Федосов.

Запасні: Гурідов, Палій, Маляренко, Гудак.

Головний тренер: Колчін Денис.

Головний арбітр матчу: Шандор О. А. (Львів).

Асистенти: Гірс О. М. (Одеса), Галинець В. В. (Рівне).

Четвертий арбітр: Кисельов П. В. (Жмеринка).

Спостерігач арбітражу: Денисюк В. М. (Київськаа обл.).