02.03.2021

НТЗ-2021: "жовто-зелені" почали 6-денний тренувальний цикл

Першого березня ФК "Полісся" почав 6-денний тренувальний цикл, під час якого команда зіграє три контрольні матчі: 3 березня з запорізьким "Металургом", 6 березня з "Кривбасом" і казахським ФК "Окжетпес".

Після вихідного дня, першого березня у "жовто-зелених" було два тренування. Ранкове носило техніко-тактичний характер, а на вечірньому розвивали функціональні кондиції через техніку і тактику. Спочатку було рондо, яке навчає запобіганню проникаючих передач, друга частина тренувань була поділена на дві частини. У першій частині сім гравців атаки під керівництвом Сергія Шищенка протистояли п’ятьом у позиційній обороні.

На другій частині поля Григорій Чурілов працював над організацією контратак - три проти двох. Завданням атакуючої трійки була реалізація чисельної переваги за рахунок базових комбінацій: забігання, схрещування, вбігання, стінка. Оборона повинна була з чисельної меншості зробити рівність по принципу "дальнього залишаємо". Насамкінець тренерський штаб об’єднав всі попередні заняття в одне та закріпив всі принципи в одній вправі.


Другого березня команда провела два плідних тренування, на яких відпрацьовували різні ситуації під час пресингу на позиційної атаки. Григорій Чурілов, асистент головного тренера "Полысся": «Ранкове тренування ми присвятили відпрацюванню верхнього пресингу. Одна команда була у чисельній меншості і вони розпізнавали ситуації коли робити з меншості - рівність, а потім з рівності - більшість.

На вечірньому тренуванні ми відпрацьовували базові принципи позиційної атаки. Працювали над хорошою циркуляцією м’яча, своєчасним переміщенням, жорсткими передачами і взаємозаміною на флангах. Робили три базові комбінації, після них воротар вводив другий м’яч, щоб група оборони швидко працювала над запобіганням контратаки суперника після дальньої передачі. Потім ми перенесли усі ці принципи на гру і таким чином готувались до завтрашнього матчу з "Металургом"».

Фото

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ