Полісся
24.04.2021
11.03.2021

НТЗ-2021: "Полісся" зазнає мінімальної поразки від "Метала"

Долю протистояння "Полісся" з друголіговим ФК "Метал" вирішив єдиний гол, забитий гравцем харків'ян Фоміним всередині першого тайму.

Попри пропущений м'яч ще у першому таймі "жовто-зелені" мали 100%-ий шанс зрівняти рахунок, але Галенко "з позначки" не переграв воротаря "Метала". У другому таймі попри численні спроби підопічні Сергія Шищенка так і не зуміли вразити ворота суперника - мінімальна поразка 0:1.

У післяматчевому коментарі головний тренер житомирян Сергій Шищенко зазначив, що у звітному матчі "Полісся" не заслуговувало на поразку.

11 березня у команди заплановано відновлювальне тренування, а вже 12 березня на житомирян очікує заключний матч на турецьких зборах проти Чемпіона Таджикистана ФК "Істіклол".