02.11.2021

Нападник «Полісся» Богдан Оринчак: вірю, що завтра результат для нас буде позитивним

ФК Полісся провів передматчеве тренування в Луцьку, де 3 листопада зіграє перенесений матч 11 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги.

Після тренування у спілкуванні з журналістами футболісти розповіли про підготовку до матчу проти волинян та поділились своїми очікуваннями від гри.

«Ми приїхали сюди в хорошому, робочому настрої. Ми чудово розуміємо, до якого суперника ми приїхали. Команда з традиціями, з характером. Ми готуємось до матчу і з повагою ставимось до кожного суперника. Ми вже повернулись в робочий ритм. Поступово рухаємось від гри до гри. І кожна наступна гра для нас важлива. Ми готувались до матчу з «Волинню», в нас є тренерський штаб, аналітики і ми розбираємо кожного суперника. Тим більше завтра обидві команди налаштовані на перемогу, тому завтра ми будемо проявляти характер», - сказав напередодні матчу захисник ФК «Полісся» Андрій Сахневич.

Нападник житомирян Богдан Оринчак, який раніше виступав за «Волинь» також розповів про свій настрій на матч 11 туру.

«Настрій хороший, бо ми сюди приїхали за очками. І, звичайно, мені приємно приїжджати о команди, яка була мені рідною. З Луцьком у мене пов’язані приємні емоції, бо тут я себе проявив добре, як футболіст. Забив 10 голів на стадіоні «Авангард» і сподіваюсь, що й завтра удача буде на моїй стороні. Дякувати Богу, ми приїхали сюди повною обоймою, і вже потрохи налагодили зв’язки на футбольному полі і вірю, що завтра результат для нас буде позитивним», - поділився своїм настроєм на гру нападник «Полісся» Богдан Оринчак.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ