Наступна гра
Діназ
Полісся
01.10.2022 | 16:00 | Київська область
10.01.2022

Найближчим часом «Полісся» планує посилитись ще 3-4 гравцями

ФК “Полісся” активно працює над посиленням ігрового складу у зимове міжсезоння і перші зміни у складі відбулись одразу після нового року перед початком тренувальних зборів.

“Ми найпершими почали тренувальні збори, багато команд ще відпочивають, але ми, як бачите, вже працюємо. І саме зараз основний період для виконання роботи по трансферній політиці. До нас приєднались талановиті гравці з Прем’єр-ліги: це виходець з Житомирської області Владислав Вакула, а також гравець молодіжної національної збірної України, гравець ФК “Дніпро-1” Арсеній Батагов. Вони зараз на тренуванні і ми раді привітати їх у нашій родині”, - розповів віце-президент ФК “Полісся” Валерій Платонов.


Вже найближчим часом до команди можуть приєднатись ще декілька футболістів, з якими керівництво клубу веде перемовини.

“Наш президент Геннадій Буткевич визначив однією із основ трансферної політики підвищену увагу до вихідців з Житомирщини. Ми над цим працюємо і гравці з Житомирщини вже з’являються. Ще про декількох ми поговоримо пізніше, бо саме зараз ведуться перемовини і декілька з них у завершальній стадії. Думаю, що вже на тижні ми зможемо розповісти, коли контракти будуть підписані і гравці приєднаються до нас на тренувальний збір, який розпочнеться вже 14 січня. Він триватиме 14 днів і у нас вже заплановані контрольні ігри. І у нас буде 3-4 гравці заявлені на цей збр. І декілька з них - це вихідці з Житомирщини”, - розповів Валерій Платонов.

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери