Наступна гра
Полісся
Металург
09.04.2023 | 16:00 | Житомир | Центральний стадіон
08.11.2022

Морозко, Грицук та Шастал у символічній збірній туру від порталу Sport Arena

Одразу троє гравців “Полісся” потрапили у символічну збірну 11 туру за версією спортивного порталу Sport Arena. Журналісти відзначили Євгенія Морозка, Василя Грицука та Дмитра Шастала.

Правий захисник – Євгеній Морозко

Житомиряни здобули чергову перемогу, цього разу здолавши єдиного суперника, який відбирав у них очки в новому чемпіонаті. Свою роль у цій перемозі відіграли активні, високі фланги, які ритмічно створювали напругу та гостроту на всій протяжності поля. Віддамо належне активності Морозка, який постійно підтримував із глибини поля Шастала та Грицука, брав участь у швидкісних комбінаціях і розіграв стандарт, після якого господарі забили фактично переможний другий гол.

Лівий півзахисник – Василь Грицук

Атакувальний півзахисник лідерів Групи А був всюдисущим і охоче мінявся зонами з Янаковим, Шасталом і Вакулою. Ну а що стосується продуктивності, Грицук завжди серед лідерів. У матчі з тернополянами Василь реалізував пенальті, зароблений Будківським, а серія його кутових призвела, власне, до цього стандарту та ще одного голу в виконанні Полісся.

Нападник – Дмитро Шастал

Правий край нападу Полісся – один із найяскравіших гравців звітного туру. Шастал із перших хвилин взявся тероризувати захист тернополян, не раз міг забивати й раніше, проте вже перед самою перервою подвоїв перевагу житомирян у метушні після стандартного положення. Навіть маючи таких потужних конкурентів, як Янаков, Вакула та кілька інших вінгерів і інсайдів, Шастал знаходить свої козирі, щоб бути корисним команді.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери