Чорноморець
30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
25.02.2019

Міжсезоння. "Полісся" - "Ворскла" U19

Сьогодні, 25 лютого наша команда провела ще один контрольний матч на головному полі НТБ ФК "Полтава" у селі Копили. Черговим суперником нашої команди стала молодіжка "Ворскли".

Після вчорашнього матчу з харківським "Металістом 1925" наші футболісти мали надзвичайно мало часу на відпочинок, відновлення та підготовку до сьогоднішнього поєдинку з полтавською "Ворсклою" U19, проте це не завадило їм вийти на поле та з розгромним рахунком перемогти суперника.

З перших хвилин матчу "жовто-зелені" контролювали ледь не кожен куточок поля, тому перший гол у ворота полтавчан не змусив себе довго чекати. Вже на 15-й хвилині зустрічі Віталій Сокуренко відкриває рахунок та виводить команду вперед. Відразу за ним забиває і наш нападник Вадим Шаврін, який збільшує розрив ще в один м'яч - 2:0.

Крапку у матчі поставив Сергій Суханов, який на 57-й хвилині забиває третій гол і тим самим робить рахунок розгромним.

До фінального свистка залишалося ще достатньо часу аби скоротити відставання в рахунку бодай в один м'яч, але юніорам "Ворскли" не вдалося забити і головний арбітр зустрічі фіксує впевнену перемогу "Полісся" - 3:0.