19.10.2016

МФК «Житомир» зазнає першої поразки в чемпіонаті України серед юніорів U19​

У суботу, 19 жовтня, відбувся матч 5 туру Чемпіонату України з футболу серед юніорів U19 (Перша ліга). В Житомирі одеська «Жемчужина U19» з мінімальним рахунком переграла дуюлерів МФК «Житомир» – 0:1.

Вже на першій хвилині гравці МФК «Житомир» мали доволі непоганий момент. Після стрімкої атаки по правому флангу послідував простріл, проте м’яч до адресата так і не дійшов. Фланги житомирської команди працювали досить активно, про що говорить зароблений кутовий вже на 3-тій хвилині. Загалом більшу половину тайму м’ячем володіли саме житомиряни, а от ударам в площину воріт бракувало точності.

«Жемчужина» здебільшого намагалася грати на контратаках, але після 20-ї хвилини змогла перехопити ініціативу. Доволі часто штурмував оборону житомирських юніорів сьомий номер одеситів. А на 28-й хвилині помилкою захисту господарів скористався гравець «Жемчужини» Роман Лисенко, який відправляє м'яч у ворота житомирян - 0:1.

Після пропущеного м’яча гравці МФК «Житомир» перехоплюють ініціативу та намагаються відігратися. На 37-й хвилині Роман Опря вривається у штрафну одеської команди, але на заваді став воротар, який у боротьбі забирає м’яч.

Другий тайм розпочався з обопільної та «беззубої» атаки обох команд. На 67-й хвилині Роман Лисенко зробив вдалий прохід із лівого флангу та віддав передачу в штрафний майданчик гостей, але передача лишилася безадресною. В стилі «а-ля Барселона» житомиряни з захисту перевели м’яча до штрафного суперника, проте завершальний удар – вище воріт.

На останніх хвилинах матчу відбулася нарізка атак МФК «Житомир», які без проблем зупиняв захист одеської «Жемчужини». Захопившись атакою, житомиряни на 87-й хвилині, через помилку воротаря, заробляють небезпечний штрафний. На щастя удар у одеситів вийшов не дуже вдалим.

Не вистачило фарту та точності нашим хлопцям. Маємо, на жаль, першу поразку.