15.02.2017

МФК "Житомир" з перемоги над "Авангардом" стартує на меморіалі Щанова

У вівторок, 14 лютого, МФК "Житомир" стартував на меморіалі Щанова. У першому поєдинку підопічні Ігоря Левицького на полі навчально-тренувальної бази "Динамо" в Конча-Заспі МФК "Житомир" зустрівся із чемпіоном Баришівського району ФК "Авангарді" (Бзів, Київської області).

Житомиряни першими відкрили рахунок. Вже на 11 хвилині Роман Гусак прорвався із середини поля по правому флангу і спокійно закотив м'яч у ворота суперників. Але вже на початку другого тайму авангардівці зрівняли рахунок після помилки воротаря. Після цього моменти вирватися вперед були у обох команд, але більш впевнено діяли саме житомиряни. І на 75 хвилині Богдан Марченко, який вийшов на заміну, знову виводить МФК "Житомир" вперед - 2:1. Саме такий рахунок фіксує фінальний свисток арбітра.

Фоторепортаж з гри

АВАНГАРД (Бзів) — МФК ЖИТОМИР — 1:2
голи: Балацький, 57 — Гусак, 12, Марченко, 75.

МФК Житомир: Сергій Школьний, Євгеній Задерейко (54, Дмитро Демчик), Денис Данюк, Сергій Слюсар, Олександр Єлісєєв, Віталій Михайленко (72, Богдан Марченко), Євгеній Кузнєцов, Максим Зайнчковський (64, Валерій Галахов), Роман Гусак, Андрій Лисюк (61, Богдан Самотуга), Олексій Михалюк

Інший матч групи А:

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ЄДНІСТЬ (Плиски) — 0:5
голи: Чаус, 40, Олексієнко, 60, Ігнатьєв, 75, 79, Пупков, 86.

Наступний матч на меморіалі Щанова МФК Житомир зіграє вже 15 лютого. Суперником наших футболістів стане ще один представник столичного регіону - ФК "Джуніорс" (Шпитьки). Матч розпочнеться на полі №3 в Конча-Заспа о 14:00.