25.01.2017

МФК Житомир припиняє боротьбу на меморіалі Макарова

У середу, 25 січня, МФК "Житомир" поступився першоліговому ФК "Тернопіль" в 1/4 фіналу меморіалу Макарова і припинив виступ на турнірі. Гра проходила у важких погодних умовах на відкритому полі №3 НТБ "Динамо" в Конча-Заспі, на слизькому полі і за шквального бокового вітру.

Житомиряни першими відкрили рахунок завдяки голу Романа Гусака на 12 хвилині. Після цього в обох команд було не одна можливість забити, але зрівняти рахунок тернополяни допоміг автогол муніципалів на останній хвилині першого тайму. Захисники житомирян вибивали м'яч і той зрикошетив у власні ворота від Весельського. В другому таймі житомиряни, хоч і перегравали тернопільчан, не змогли реалізувати декілька виходів сам на сам і фінальний свисток зафіксував нічию - 1:1. А в серії післяматчевих пенальті удача була на стороні "Тернополя". Відтак саме першоліговий клуб продовжить боротьбу за трофеї, а МФК Житомир, після короткого відпочинку, продовжить підготовку до сезону.