20.02.2017

МФК Житомир обіграв Леви KROSCHU в останньому матчі групового етапу чемпіонату Житомира з футзалу

У суботу, 18 лютого, юнацька команда МФК "Житомир" зіграла останній матч групового етапу чемпіонату Житомира з футзалу серед команд ІІ ліги. Звістка про реінкарнацію ФК «Полісся» й перейменування МФК «Житомир» в однойменний клуб неабияк сколихнула вболівальницьку громадськість, а тому на гру прийшла підтримати солідна група вболівальників.

Зі стартових хвилин матчу фанати взялися палко підтримувати свою команду, однак футзалістам Шиманського такий настрій передався не одразу, адже на восьмій хвилині Сінчук вивів «Левів KROSCHU» вперед. Футзалісти Шиманського нарешті віддячили за підтримку своїм вболівальникам за п’ять хвилин, коли Богуславський зрівняв рахунок. На радість фанатів МФК «Житомир» Чорновіл наприкінці першого тайму замкнув фланговий простріл свого одноклубника – 2:1. До слова, «Леви KROSCHU» ще у першому таймі могли зрівняти рахунок, та удару Ніколаєва забракло влучності.

На початку другого тайму команди обмінялися нереалізованими моментами: Медведчук і Гайдай по черзі опинялися на ударних позиціях, але в обох випадках рахунок залишався незмінним. Гравці МФК «Житомир» продовжували володіти ініціативою, тоді як господарі одну із своїх небагатьох нагод біля чужих воріт використали і Сінчук зрівняв рахунок у матчі. Чим ближче був фінальний свисток, тим активніше юнаки МФК «Житомир» йшли в атаку. Тривалий час «Левам KROSCHU» вдавалося стримувати натиск суперника, аж поки наприкінці тайму гості не вгледіли за лідером команди Шиманського Медведчуком, який і приніс своїй команді вольову перемогу з рахунком 3:2.

«Леви KROSCHU» – МФК «Житомир» - 2:3 (1:2)
Голи: Сінчук 8, 27; – Богуславський 13; Чорновіл 19; Медведчук 38;

Попередження: Люлька – немає