Наступна гра
Полісся
Кремінь
21.10.2020 | 14:30 | м. Житомир | Спартак Арена
21.09.2020

МФК "Кристал" – ФК "Полісся". Післямова

У післяматчевих коментарях тренер "Полісся" Сергій Шищенко зазначив, що його підопічні заслужили перемогу, а тренер "Кристала" Едуард Хавров впевнений, що до поразки його команди призвела індивідуальна помилка.

Головний тренер "Полісся" Сергій Шищенко: “Ми планували грати першим номером – знали про те, що "Кристал" віддасть нам ініціативу. Ми шукали простір для атак, знайти ті проблеми, які виникли у "Кристала" у минулих матчах. Ми були готові до футболу, який нам запропонував суперник. У той же час десь "Кристал" виглядав краще, ніж ми, десь перевага була на нашому боці. Такі матчі виграє та команда, яка забиває той самий, єдиний гол. Не можу сказати, що результат – закономірний, але мої футболісти заслужили перемогу”.

Головний тренер МФК "Кристал" Едуард Хавров: Хотілося б, в першу чергу, подякувати нашим вболівальникам. Вони приходять, нас підтримують, але поки що ми не можемо їх порадувати. Думаю, що всі перемоги ще попереду. У першому таймі була територіальна перевага "Полісся", а після перерви гра була більш рівна, ми втратили два дуже гарних моменти для голу. Як показує Перша ліга, це велика розкіш – не реалізовувати такі моменти, а індивідуальна помилка призвела до пропущеного м’яча. Від тієї команди, яку я очолював у 2017 році, нічого не залишилось. Зараз "Полісся" – інший клуб з іншими умовами. У нас зараз одна мотивація, треба брати очки. Поки ми йдемо “в нуль”, тішить тільки те, що вже поменшала кількість позиційних помилок”.

Партнери
Медіапартнери