Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
11.07.2017

Металург - Полісся - 0:2. Післяматчеві коментарі

Після перемоги над запорізьким "Металургом" в першому попередньому раунді Кубку України головний тренер та капітан ФК "Полісся" прокоментували гру своєї команди.

- Ми мали в цій грі перевагу і за моментами, і за контролем м'яча, діяли більш організовано. Виграли багато підбирань, а в професійному футболі це дуже важливий компонент гри. Як виглядають хлопці, яким по 16 років? Я пам'ятаю себе в 16 років. Молодці, взагалі немає ніяких питань. Хороші хлопці, треба працювати. Ми задоволені, ми виграли важкий матч. «Металург» (Запоріжжя) - це серйозний бренд, і з цим треба рахуватися. Але нам вдалося, ми втілили бажання в життя. Виходили з-під пресингу через передачі і не давали контролювати матч. Мені здається, що у нас це вийшло, тому що рахунок 0:2 на виїзді. Я вважаю, що для початку це добре. Як кажуть у футболі - гра забудеться, а результат залишиться. Але я так не готовий сказати, тому що гра була змістовна і результат позитивний, - сказав головний тренер ФК «Полісся» Ігор Левицький.

- Гра, я думаю, нам давалася. Просто ми багато моментів не реалізували. Були моменти, і ми могли все закінчити ще в першому таймі. Молоді деякі намагалися деякі, так. Я думаю, що для тих, хто буде дивитися нашу гру, все буде видно. Хочу привітати з першою перемогою. Ми вже професіонали, правда, якось воно трохи ще не віриться, що ми ними стали. Ми намагалися і будемо домагатися позитивних результатів. Спасибі всім, хто за нас вболівав, - сказав капітан «Полісся» Максим Зайнчковський.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери