Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
14.08.2019

Марат Даудов та Євгеній Немтінов - у збірній третього туру!

Марат Даудов та Євгеній Немтінов, які у матчі третього туру проти столичного "Оболонь Бровар-2" відмітилися забитими м'ячами потрапили до символічної збірної Другої ліги за версією Sport Arena. Окрім цього, лівий півзахисник "жовто-зелених", Даудов, став героєм минулого вікенду, оформивши дубль у поєдинку з пивоварами. Ось як описали дії наших футболістів журналісти провідного спортивного порталу України:

Правий півзахисник – Євгеній Немтінов (Полісся

Поставимо праворуч номінального центрального півзахисника Немтінова, тим більше, що в матчі проти Оболоні-2 він постійно зміщався на фланги, пропускаючи в центр Семчука (залишимо цей нюанс у пам’яті – не раз це призводило до загострення, а одного разу – й до голу).

Лівий півзахисник – Марат Даудов (Полісся)

Резервна оболонська команда стартувала з абсолютним показником, але Полісся зуміло розгромити талановиту молодь. Не в останню чергу, за рахунок переваги в загальнокомандному досвіді. Як Даудов, якого ми відзначаємо за участь у трьох із чотирьох голів. Спершу після його стандарту відкрив рахунок Галенко, а в другому таймі, уже за солідної переваги, Марат двічі забив сам, спочатку замкнувши простріл Немтінова, а потім використавши добивання. Причетний до трьох із чотирьох голів у центральному матчі північно-західної групи.

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери