26.10.2021

Легенди українського футболу та футболісти з ОАЕ зіграли товариський матч

Матч відбувся 25 жовтня у резиденції посла Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні Салема Ахмеда Аль-Каабі. Цією подією відкрили святкування 50-річчя Незалежності ОАЕ. Про це повідомляє сайт rubryca.com

Гра пройшла під гаслом "oldies but goodies" - усі гравці старше 45 років - "старі-добрі" футболісти показали, що пенсійний вік гравця - не завада для інтенсивного та емоційно зарядженого матчу.

Футболісти грали у футзал, спочатку змагаючись у національних командах шість на шість гравців, а у другому таймі створивши змішані команди. Результат першого тайму – 4:1 на користь команди від України (BGV Group Management). Другий тайм завершився рахунком 4:4, але українських футболістів запросили на повторне дружнє змагання в Дубаї.

Як розповів кореспонденту "Рубрики" посол ОАЕ в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі, сьогоднішній матч - один із перших заходів, які Посольство проводить на честь святкування 50-річчя незалежності ОАЕ (День Незалежності ОАЕ - 2 грудня).

"Зараз нашій країні виповнюється 50 років. Ми починаємо святкувати цю дату в усьому світі за 50 днів до Дня Незалежності — уряд, посольства готують заходи. Цю гру організовано Посольством ОАЕ за допомогою Геннадія Буткевича".

"Зіграти запропонував Посол - він любить футбол, дуже часто приїжджає вболівати за житомирський футбольний клуб "Полісся". Тут сьогодні представлені майже всі збірні України", - розповів співорганізатор матчу Геннадій Буткевич.

Геннадій Буткевич - власник компанії BGV Group Management та співвласник корпорації АТБ - допоміг зібрати гравців-легенд України, серед яких були Олексій Михайличенко - колишній гравець "Динамо Київ" та італійського клубу "Сампдорія", а також колишній тренер "Динамо" Київ та збірної України, і Владислав Ващук - колишній гравець "Динамо Київ" та збірної України.

"Наша збірна ветеранів завжди готова зіграти в такі товариські зустрічі, - поділився капітан української команди Олексій Михайличенко з "Рубрикою". - Футбол - дуже популярна гра у всьому світі. У неї грають скрізь. Це важливо для розуміння - мабуть, багато наших гравців не знає англійської мови, і багато ветеранів-футболістів наших друзів, партнерів не знають української мови. Але ми розуміємо один одного на майданчику, розмовляємо та граємо в одній команді", — підкреслив футболіст.

Фото

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ