05.10.2018

Костянтин Кудряков: за “Полісся” вболіваю з дитинства.

Сьогодні поспілкувалися з учасником конкурсу на написання гімну для ФК “Полісся” та автором найкращого варіанту гімну для команди (за версією клубу) Костянтином Кудряковим. За один, з не багатьох, варіантів гімну Костянтин отримав подарунок від клубу — фірмову футболку. А також, розповів як виникла ідея написання гімну:

Як у тебе виникла ідея написання гімну для команди?

- Почну з далеку. Вперше на футбольний матч “Полісся” я потрапив у 10 років. З того часу вболіваю за цю команду і, зрозуміло, що після того, як команду було розформовано я з нетерпінням очікував її повернення. Звичайно, після відновлення клубу я цікавився успіхами команди і хотілось зробити певний внесок у її розвиток, якось підтримати команду, підняти бойовий дух, і завести вболівальників на стадіоні. Тому, пісня має бути такою, щоб її можна було легко запам'ятати і співати на стадіоні, яка заведе команду на перемогу. Щоб вболівальники не просто відсиділися на трибунах, а реально підтримували “Полісся”. Взагалі, ідея написання гімну виникла після повернення команди на професійний рівень і я вважаю своїм обов'язком – підтримати команду.

З чого почалося написання?

- Написання слів і музики розпочалося тоді, коли Житомирська обласна державна адміністрація оголосила конкурс. Я вважав це підходящим моментом і почав роботу над гімном для команди.

Скільки часу пішло на написання гімну?

- Приблизно за чотири дні я написав слова і музику. Дійсно, прийшло натхнення на це і тому так швидко вдалося написати цей гімн.

Які були очікування від написання і подачі його на конкурс?

- Я думав, що не пройде. Тому що, жанр досить специфічний і не зовсім футбольний. Він більше молодіжний і міг не сприйматися вболівальниками старшого віку. В будь-якому випадку, якби не пройшов по-конкурсу, тоді я його розсповсюдив би через свій ютуб канал і соціальні мережі. Як я вже говорив вище, що маю велике бажання допомогти команді і не бачу для цього жодних перешкод.

Чи будуть ще якісь треки на футбольні теми?

- Можливо. Але я не планую наперед. Якщо будуть теми та ідеї, то можливо зявиться ще один трек.

Фото

Партнери