Нива (В)
27.07.2019 | 18:00 | Новоград-Волинський | стадіон "Авангард"
24.02.2019

Контрольний матч. "Полісся" - "Металіст 1925"

Матч гідний уваги відбувся сьогодні у Копилах на головному полі НТБ ФК "Полтава". Футбольний клуб "Полісся" зустрівся з першоліговим "Металістом 1925" (Харків).

Черговий контрольний поєдинок для нашої команди завершився "сухою" нічиєю.

Переважно, команди вели боротьбу за центр поля та будували позиційні атаки від захисту. Проте, мали і по кілька потенційно небезпечних моментів для взяття воріт.

"Металіст 1925" мав можливість відкривати рахунок ще у першому таймі коли нападник команди цілив у ворота в обхід Литвиненка, але тут вже Сокуренко встиг вибити м'яч з лінії воріт, тим самим врятувавши команду.

А житомиряни мали чудову можливість вийти вперед у другому таймі. Денис Галенков увійшовши у карний майданчик суперника як слід не встиг поцілити у ворота і м'яч пролетів біля стійки воріт.

До кінця матчу обійшлося без небезпечних моментів біля воріт обох голкіперів, тому з фінальним свистком арбітр фіксує нічию у цій товариській зустрічі - 0:0.