Полісся
24.08.2019 | 17:00 | Демидів | стадіон "Діназ"
23.03.2019

Контрольний матч. «Полісся» - «ЛНЗ-Лебедин»

Сьогодні, 23 березня на пятому навчально-тренувальному зборі у Копилах наша команда провела черговий товариський матч проти команди, яка влітку 2018-го вибила нас із боротьби за кубок України «ЛНЗ-Лебедин». Традиційно, житомиряни приймали суперника на головному полі НТБ ФК «Полтава».

З перших хвилин матчу «жовто-зелені» дали зрозуміти, що налаштовані перемогти і відразу розпочали активно атакувати ворота лебединців, тому перший гол не змусив себе довго чекати. Вже на 10-й хвилині матчу Шаврін замикає флангову передачу Захаревича і тим самим відкриває рахунок у зустрічі – 1:0.

Житомиряни продовжували тиснути і змушували помилятися футболістів «ЛНЗ». Таким чином, на 23-й хвилині зустрічі лебединці після прострілу з лівого флангу зрізають м’яч у власні ворота на користь «Полісся» - 2:0.

Під кінець першого тайму господарі зуміли забити ще один м’яч, так би мовити, «у роздягальню». На 40-й хвилині матчу Шаврін головою замикає передачу від кутового прапорця у виконанні Недолі і збільшує відрив у матчі ще на один м'яч – 3:0, команди відправляються на перерву.

По перерві гості значно додали в атаці і заробили право на пенальті. Відразу реалізувати не вдалося, Олег Мозіль парирував цей удар, проте на добиванні лебединці встигли зіграти першим номером і таки відправили м’яч у сітку наших воріт – 3:1.

«Жовто-зелені» не забарилися з відповіддю і на 60-й хвилині матчу провели перспективну атаку. Новачок команди Ємельянов вивів Галенкова на побачення з голкіпером «ЛНЗ», але боковий арбітр зазначив, що футболіст був поза грою, тому взяття воріт не зарахували. Проте, житомиряни таки дотиснули суперника і вже через хвилину Галенков збільшив розрив у матчі – 4:1.

На 87-й хвилині житомиряни забили ще один м’яч поставивши крапку у цьому матчі. Сергій Суханов потужним пострілом розстріляв ворота суперника, тим самим принісши команді результативну перемогу – 5:1.

«Полісся» (Житомир) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) - 5:1.

НТБ ФК «Полтава», Копили, 23 березня 2019 р.