Діназ
19.10.2019 | 15:00 | Житомир | "Спартак арена"
29.03.2019

Контрольний матч. «Полісся» - «Десна»

Сьогодні, 29 березня, «Полісся» провело останній товариський матч у міжсезонні проти премєр-лігової «Десни» (Чернігів). Зіграли команди у селі Щасливе на стадіоні «Арсенал-арени».

Початок зустрічі виявився досить активним. Не зважаючи на високий клас суперника житомиряни добре оборонялися і будували якісні позиційні атаки. Так, вже на 12-й хвилині «жовто-зелені» повели у рахунку. Тарануха увірвався до штрафної зони «Десни» і потужним пострілом вразив ворота Литовки – 1:0.

Здавалося, цей тайм був за підопічними Анатолія Безсмертного, проте на останніх хвилинах першої половини зустрічі чернігівчани зуміли зрівняти рахунок у матчі – 1:1.

У перерві «Десна» провела ряд замін, які значно покращили гру команди. Відразу після свистка підопічні Олександра Рябоконя активно пішли в атаку і встигли створити кілька небезпечних моментів біля воріт «Полісся». Але, голкіпер житомирян, Олександр Литвиненко, тримав ворота на замку.

На 60-й хвилині матчу «жовто-зелені» знову забивають. Шаврін, вдало реалізувавши одинадцятиметровий виводить команду вперед – 2:1.

Після пропущеного, суперник надійно оборонявся і почав ще більше пресингувати, тому, вже через кілька хвилин змогли зрівняти цифри на табло – 2:2.

До кінця основного часу, команди грали у високому темпі і продовжували тиснути один на одного, «Десна» демонструвала свій високий клас, «Полісся» - оборонялося.

«Полісся» нічиєю завершує ряд товариських матчей і самі навчально-тренувальні збори. Вже з понеділка команда розпочне підготовку до першого офіційного матчу весняної частини сезону у Другій лізі проти тернопільської «Ниви», який відбудеться 6 квітня.

«Полісся» - «Десна» - 2:2

Голи: 12’ Тарануха, 60’ Шаврін.

«Арсенал-арена», с. Щасливе, 29 березня 2019 р.