09.06.2020

Конгрес Української асоціації футболу, який відбувся 07 червня у Львові, не затвердив рішення ПФЛ про завершення сезону в ІІ лізі.

Конгрес Української асоціації футболу, який відбувся 07 червня у Львові, не затвердив рішення ПФЛ про завершення сезону в ІІ лізі та відновлення змагань в І лізі. Про це повідомляє Спортивний Житомир

-Було гаряче обговорення цього питання і його розгляд перенесли. Було вирішено провести найближчим часом розширені збори ПФЛ, на якому клуби мають прийняти остаточно рішення, чи буде грати І ліга чи ні. Проблема в тому, що на других зборах ПФЛ не було всіх команд - з 16 команд приїхали 10. З них шість вирішили грати, чотири були проти. Виходить, що шість клубів визначили долю за 16. Тому було вирішено ще раз зібрати вже всіх, щоб потім не було ніяких нарікань, - розповів голова Житомирської обласної асоціації футболу, Руслан Павлюк.

Через розбірки в І лізі, досі лишається відкритим питання щодо переходів між лігами.

Попередньо, засідання заплановане на четвер, 11 червня, запрошення на нього отримає керівництво УАФ. Місце проведення - НСК "Олімпійський". Для участі запрошуються кервники всіх клубів змагань ПФЛ.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери