Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
05.07.2019

Команду залишили п’ять футболістів

Під час літнього міжсезоння розташування нашої команди залишили ще п’ять футболістів. Причиною цього стало завершення терміну дії контракту між клубом та гравцями.

Олександр Логінов

Раніше захищав кольори охтирського «Нафтовика-Укрнафта» та рівненського «Вересу», з якого, у зимове міжсезоня, футболіст перейшов до «Полісся». За поліщуків встиг зіграти сім матчів та отримати одне попередження.

Рудольф Сухомлинов

Відомий своїми виступами у складі «Миколаїва», «Динамо-2», чернігівської «Десни» та луцької «Волині». До «жовто-зелених» досвідчений захисник приєднався у квітні 2019 року. У футболці житомирян встиг зіграти всього три матчі в Другій лізі. Мала кількість зіграних хвилин зумовлена травмою футболіста, яку він отримав на полі.

Олександр Лебеденко

Футболіст, який встиг пограти за такі відомі клуби як «Маріуполь», «Полтава» та харківський «Геліос». У розташування поліщуків Олександр прибув влітку 2018 і встиг зіграти дванадцять матчів з тринадцяти заявлених. Кілька місяців футболіст пропустив через тяжку травму коліна та операцію.

Антон Савін

Захищав кольори чернівецької «Буковини», харківського «Геліоса», охтирського «Нафтовика-Укрнафти» та «Сум». Півзахисник приєднався до команди навесні 2019 року і встиг відіграти десять матчів з десяти заявлених, а також, отримати два попередження.

Юрій Соломка

Досвідчений півзахисник, який відомий своїми виступами у складі «Олександрії», харківського «Геліоса», «Полтави» та ковалівського «Колоса». В розташування команди Анатолія Безмертного прибув у квітні 2019 року. У футболці поліщуків провів вісім матчів та відмітився двома забитими м’ячами. Доречі, саме він, своїм дублем, приніс команді перемогу у скандальному матчі проти вінницької «Ниви».

Футбольний клуб «Полісся» дякує хлопцям за роботу та час проведений в команді, і бажає успіхів у подальшій професійній кар’єрі!

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери