24.05.2018

Команда U-19 завершила сезон поразкою

У середу юнаки "Полісся" на виїзді поступилися команді ФК "Любомир" (смт Ставище) матч завершився із рахунком 2:0, обидва голи житомиряни пропустили у другій половині другого тайму. Таким чином сезон наші молоді футболісти завершили черговою поразкою.

Варто зауважити, що у першому таймі наші хлопці могли відкривати рахунок. Однак після перерви картина змінилася - футболіст суперників Гришин на 54-й хвилині реалізував свій момент. А за чотири хвилини до завершення матчу було призначене пенальті, котре реалізував Олексій Заїка

Упродовж сезону у Першості України 2017/2018 перша ліга U19 (група 2) наші юнаки виявлися найслабшими - лише 9 очок, одна перемога (технічна), 6 нічиїх і одинадцять поразок. Із турнірною таблицею можна ознайомитися за цим посиланням.