Прикарпаття
26.09.2020 | 15:00 | м. Київ | стадіон ім .Баннікова
16.08.2020

Кияни сильніші за житомирян. ФК "Динамо" - ФК "Полісся" 5:1

У суботу, 15-го серпня, гравці ФК "Полісся" у рамках III навчально-тренувального збору зіграли контрольний матч з ФК "Динамо" Київ.

"Динамо" (Київ) – "Полісся" (Житомир) 5:1 (4:0)

Голи: Супряга (12, 37), Буяльський (24), Шапаренко (45), Дуелунд (78) – Галенко (52).

Попередження: Дуелунд (71) – Галенков (70).

У перші хвилини динамівці на правах господарів більше контролювали м’яч, а на розкачку динамівцям знадобилося 12 хвилин: Кендзьора дальньою передачею знайшов у штрафному майданчику Супрягу, той прийняв м’яч і послав його точно в дальній кут. Надалі кияни продовжували контролювати гру та регулярно створювати моменти біля воріт житомирян. Чергова спроба динамівців на 24-й хвилині виявилася результативною - Буяльський і 2:0. Невдовзі Супряга, скориставшись передачею Тимчика, у боротьбі з захисником переправив м’яч у ворота й тим самим оформив дубль. До свистка на перерву господарі відзначилися ще раз: прямим ударом зі стандарту четвертий м’яч забив Шапаренко, і одразу після цього команди пішли на перерву.

У другому таймі гра проходила в тому ж ключі: динамівці більше атакували, а гравці "Полісся" захищалися. Втім, протягом стартового відрізку другого тайму "жовто-зелені" таки знайшли шпарину у захисті киян: з першим ударом Галенкова з меж штрафного майданчика впорався голкіпер Бущан, а ось добивання у виконанні Галенка виявилося точним. У подальшому гра проходила під диктовку киян, тому і гол Дуелунда став логічним підсумком ігрової переваги динамівців - 5:1.