30.11.2021

Керівництво ФК «Полісся» зустрілось з командою для підбиття проміжних підсумків сезону та обговорення планів на другу частину Чемпіонату

29 листопада президент футбольного клубу «Полісся» Геннадій Буткевич зустрівся із командою, щоб підбити проміжні підсумки сезону 2021/2022 та обговорити плани команди у весняній частині Чемпіонату.

Капітан «поліських вовків» Василь Грицук каже: керівництво і колектив хотіли кращих результатів у першому колі. Але в подальшому команда готова віддавати максимум зусиль, щоб досягнути найвищих результатів.

«Великі надії були на наш колектив, але на виправдання колективу я скажу: команда не будується за півроку, за місяць. Команді потрібен час, щоб розуміти одне одного з півслова і тоді буде результат. Але, звісно, це нас не виправдовує. Нинішні результати не настільки хороші. Керівництво робить для нас усе можливе і я думаю, що в подальшому команда буде сильнішою, ми віддамо усі сили і результат буде краще набагато. Досягнень поки немає, бо ми ще нічого не зробили. Ми проводили хороші матчі, показували хорошу гру, тому і був результат. Це був матч з «Альянсом», був матч з «Агробізнесом» вдома. З «Металістом» теж був хороший матч, гра в атаці була не найкращою, але в цілому було непогано. Але я сподіваюсь, що наші титули - попереду. Керівництво та президент роблять для нас дуже багато. І ми просто не маємо права розраховувати на щось мале. Наші завдання мають бути максимально високими. І на даний момент таке завдання - це потрапити в Прем’єр-лігу. Але в подальшому за такої підтримки керівництва клубу, я думаю, що ця команда повинна бути в єврокубках», - розповів капітан «Полісся» Василь Грицук.

Нападник «Полісся» Дмитро Шастал, який приєднався до команди восени 2021 року, каже: найбільше йому запам’ятався дебют у Житомирі, коли йому вдалось забити два м’ячі, котрі принесли перемогу команді.

«Я дуже хочу допомогти команді. І якщо команда виконає свої задачі, то усі мої внутрішні задачі відійдуть на другий план. Це абсолютно чесно, бо немає конкретного плану, наприклад, забити енну кількість голів. Це не так важливо, як командний успіх. Я вважаю для себе класним дебют на домашній арені, коли ми обіграли «Прикарпаття». Це перший домашній матч мій, моє перше знайомство з вболівальниками, воно пройшло дуже тепло. І, можливо, не такий очевидний момент, але все ж - матч з «Кременем», коли ми, може, десь не майстерністю, а кров’ю та потом здобули результат. Може, мій м’яч, який я забив відбором, був не дуже гарний, але для мене це був переломний момент, коли потрібно було виконати роботу не за рахунок майстерності, а за рахунок бажання», - розповів нападник ФК «Полісся»Дмитро Шастал.

Керівництво футбольного клубу поділилось планами на зимову перерву, яка для футболістів пройде в інтенсивній роботі і розпочнеться одразу на початку 2022 року. Віце-президент «Полісся» Валерій Платонов розповів про плани на навчально-тренувальні збори та роботу над розвитком інфраструктури.

«Першим досягненням я вважаю те, що ми формуємо колектив. А для цього потрібен час. Це психологічна атмосфера, це робота персональна, це робота командна. Думаю, що з першим етапом цієї роботи ми вже справились. Ми робимо базу для спортсменів: потрібно забезпечити усі необхідні умови, щоб вони могли тренуватись відповідно до програми. Ми ремонтуємо стадіон, ми запросили кращих фахівців-агрономів України, які будували стадіони на Євро. Ми будуємо навчально-тренувальну базу. Вона в такому стані, що над нею потрібно ще добре попрацювати. Ми будуємо спортзал, ми будуємо спа-комплекс для повноцінного відновлення футболістів, добудовуємо декілька номерів. І це ми повинні зробити до початку другого кола, до березня. Зараз там фактично цілодобово працюють люди. Ми вже плануємо зимовий збір. Загалом команда пройде 5 зборів. Оскільки ми маємо ще будівництво на базі, то команда не матиме можливості тренуватись. Саме тому ми збираємось на початку січня і веземо команду спочатку у Львів на базу ФК «Рух». Потім у нас буде двотижневий збір у Туреччині, кілька днів перерви і ще один двотижневий збір у Туреччині, третій етап зборів також пройде за кордоном і також у Туреччині. Загалом 42 дні за кордоном, з перервами. 9 березня команда знову поїде до Львову так само на базу ФК «Рух». Там вона тренуватиметься до 18-го числа. 19-го березня у нас матч і прямо зі Львову команда відбуде на нього. Такий у нас план і це дасть можливість нашим футболістам тренуватись в повну силу. Задача у нас проста - призове місце, а потім стикові ігри за вихід у Прем’єр-лігу. Саме таке завдання ми поставили перед командою», - розповів віце-президент ФК «Полісся» Валерій Платонов.

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери