21.09.2016

Календар ігор І кола Першості юніорів U-19 сезону 2016/2017 в Групі 1

У середу, 21 вересня, стартують Всеукраїнські змагання з футболу серед команд юніорів U-19 (Перша ліга) сезону 2016/2017 р.р, участь у яких бере і МФК "Житомир". Наша команда гратиме в Групі 1. Матчі відбуватимуться по середам. Домашнім стадіоном житомирян стане "Колос" Житомирського агротехнічного коледжу.

Чемпіонат України 2016/2017 Перша ліга U19

Група 1

1 Барса (Суми)
2 Жемчужина (Одеса)
3 УФК-Олімпік (Харків)
4 МФК Житомир (Житомир)
5 ДЮСШ-15 (Київ)
6 Зірка (Київ)
7 Діназ (Вишгород)
8 Арсенал (Біла Церква)
9 Черкаський Дніпро (Черкаси)
10. Олімпік-СДЮСШОР-2 (Кропивницький)

1 КОЛО

1 тур

21 вересня (середа)
МФК Житомир - Діназ (Вишгород) - 0:0
Жемчужина (Одеса) - Черкаський Дніпро - 0:1
ДЮСШ-15 (Київ) - Зірка (Київ) - 3:0

22 вересня (четвер)
Олімпік (Харків) - Арсенал (Біла Церква) - 2:2

матч перенесено - Барса (Суми) — Олімпік-СДЮСШОР-2 (Кропивницький)

2 тур - 28 вересня (середа)

Арсенал (Біла Церква) - МФК Житомир (Житомир) - 0:2
Діназ (Вишгород) - ДЮСШ-15 (Київ) - 1:3
Черкаський Дніпро (Черкаси) - Олімпік (Харків) - 2:2
Барса (Суми) - Жемчужина (Одеса) - 2:0

3 тур - 5 жовтня (середа)

9 Олімпік (Харків) - Барса (Суми)
10 МФК Житомир (Житомир) - Черкаський Дніпро (Черкаси)
11 ДЮСШ-15 (Київ) - Арсенал (Біла Церква)
12 Зірка (Київ) - Діназ (Вишгород)

4 тур - 12 жовтня (середа)

13 Арсенал (Біла Церква) - Зірка (Київ)
14 Черкаський Дніпро (Черкаси) - ДЮСШ-15 (Київ)
15 Барса (Суми) - МФК Житомир (Житомир)
16 Жемчужина (Одеса) - Олімпік (Харків)

5 тур- 19 жовтня (середа)

17 МФК Житомир (Житомир) - Жемчужина (Одеса)
18 ДЮСШ-15 (Київ) - Барса (Суми)
19 Зірка (Київ) - Черкаський Дніпро (Черкаси)
20 Діназ (Вишгород) - Арсенал (Біла Церква)

6 тур - 26 жовтня (середа)

21 Черкаський Дніпро (Черкаси) - Діназ (Вишгород)
22 Барса (Суми) - Зірка (Київ)
23 Жемчужина (Одеса) - ДЮСШ-15 (Київ)
24 Олімпік (Харків) - МФК Житомир (Житомир)

7 тур - 2 листопада(середа)

25 ДЮСШ-15 (Київ) - Олімпік (Харків)
26 Зірка (Київ) - Жемчужина (Одеса)
27 Діназ (Вишгород) - Барса (Суми)
28 Арсенал (Біла Церква) - Черкаський Дніпро (Черкаси)

8 тур - 9 листопада (середа)

29 Барса (Суми) - Арсенал (Біла Церква)
30 Жемчужина (Одеса) - Діназ (Вишгород)
31 Олімпік (Харків) - Зірка (Київ)
32 МФК Житомир (Житомир) - ДЮСШ-15 (Київ)

9 тур - 16 листопада(середа)

33 Зірка (Київ) - МФК Житомир (Житомир)
34 Діназ (Вишгород) - Олімпік (Харків)
35 Арсенал (Біла Церква) - Жемчужина (Одеса)
36 Черкаський Дніпро (Черкаси) - Барса (Суми)


Партнери
Медіапартнери