ФСК Буковина
21.10.2018 | 15:00 | Новоград-Волинський | стадіон "Авангард"
26.05.2018

Гравці "Полісся" здобули перемогу у матчі проти "Поділля"

У передостанньому турі другої ліги сезону 2017/18 "Полісся" перемогло хмельницьке "Поділля" з рахунком 2:3. Першими гол забили господарі, однак "жовто-зелені" швидко відігралися завдяки майстерному виконанню Вадима Шавріна, котрий прямим ударом зі штрафного взяв ворота Сергія Дворника. Згодом кіперу хмельниччан іще двічі довелося виймати м'яча з сітки.

Те, що матч буде цікавим, засвідчили перші стартові хвилини поєдинку. Уже на 4 хвилині господарі заробили право на корнер - після його розіграшу Андрій Муляр із розвороту пробив вище воріт. Одразу затим кутовий заробили житомиряни - Вадим Бовтрук подав, а Дмитро Швець після підбору також запустив м'яч вище воріт.

За п'ять хвилин хмельничани відкрили рахунок - Андрій Джурко на 10 хвилині підібрав м'яч у центрі поля після невдалої спроби житомирського футболіста зберегти його для своєї команди, обіграв захисника й пробив повз Олега Шевченка, котрий запізно вийшов із воріт і не встиг заблокувати удар.

Після пропущеного "жовто-зелені" лише посилили тиск на суперника - на 18 хвилині Дмитро Задерецький скинув після передачі з правого флангу до штрафної господарів, Вадим Шаврін вискочив і переправив м'яч у ворота. Однак іще до удару нападника лайнсмен прапорцем повідомив про офсайд.

Через п'ять хвилин біля власної штрафної господарі збили Павла Щедракова - арбітр призначив штрафний метрах у двадцяти п'яти від воріт. До м'яча підійшли Меркушов і Шаврін - останній і взявся пробити. Прямим ударом на 24 хвилині Вадим зрівняв рахунок.

Житомиряни продовжили тиснути на суперника. На 27 хвилині Задерецький на правому фланзі дійшов до штрафної, обіграв захисника подолян і подав у штрафну, де на лівому фланзі на його подачу відгукнувся Назарій Шевченко, котрий головою переправив м'яч у дальній кут. За декілька хвилини потому Артем Меркушов мав ще одну нагоду забити після передачі з правого флангу, але Дворник врятував свої ворота.

Проте на 33 хвилині після чергового провалу оборони хмельничан Меркушов підібрав м'яч, відбитий кіпером, і точно пробив у ворота. Через декілька хвилин Задерецький зі свого правого флангу знову подав у штрафну, але Шавріну удар не вдався. Уже за декілька десятків секунд з лівого флангу подав Меркушов, але цього разу Шаврін пробив поруч зі стійкою.

Після компенсованої хвилини команди направилися у роздягальні за рахунку 1:3.

Другий тайм розпочався не менш активно - на 46-й "жовто-зелені" заробили штрафний біля воріт господарів, однак свою команду двічі виручив Дворник. На 52 хвилині Морговський на лівому фланзі заробив штрафний біля воріт "жовто-зелених" - однак подоляни нічого з цього епізоду не змогли взяли.

Здавалося, що після 15 хвилин другої половини матчу темп гри зменшується. Однак на 63-й Морговський прорвався зліва у штрафну, віддав на 11 метрів, але, на щастя для житомирян, ані Кирило Бабак, ані набігаючий Владислав Гресь не скористалися передачею. Одразу по тому був небезпечний штрафний із лівого боку біля воріт Дворника, який і врятував від голу, не давши можливості скористатися подачею Андрію Гурському та Вадиму Шавріну.

На 76-й хвилині проти Андрія Ліповуза сфолили біля власних воріт житомиряни - Степаненко пробив, але Олег Шевченко відбив й потім м'яч винесли на кутовий. На 80-й хвилині Бовтрук подав штрафний, але Шаврін пробив головою у руки Дворнику. На 87 хвилині Алексанов після довгої передачі вийшов віч-на-віч із воротарем суперника, намагався віддати пас на набігаючого Шавріна, але Сергій Рижук в останній момент вибив м'яч в аут.

На завершення другого тайму арбітр компенсував 4 хвилини. Ними сповна вирішили скористатися гравці "Поділля", котрі почали активно атакувати "жовто-зелених". Небезпечним був дальній удар від Яна Морговського на останній доданій - м'яч пройшов поруч зі стійкою. Подоляни продовжили атакувати й заробили кутовий, котрий арбітр Михайло Райда дозволив виконати попри перебраний призначений додатковий час. Морговський подав, м'яч потрапив у Щедракова і відскочив у ворота дезорієнтованого Олега Шевченка. Після розіграшу з центра поля свисток рефері зафіксував перемогу житомирян.

ФК "Поділля" - ФК "Полісся" - 2:3 (1:3).

26.05.2018, стадіон "Поділля", м. Хмельницький, 1800 глядачів.

Голи: Джурко (10) - Шаврін (24), Шевченко Н. (28), Меркушов (33), а/г Щедраков (90+5)*.

Поділля: Дворник - Гресь, Джурко, Рижук, Швець, Морговський, Ліповуз, Муляр (Тупік, 73) Степаненко, Бабак, Макарченко (Худік, 46).

Запасні: Шевченко, Абзалов, Шаповал, Тупік, Худік, Сарбей.

Головний тренер - Віталій Костишин.

Полісся: Шевченко О. - Бовтрук, Гурський, Щедраков, Дячук, Шевченко Н., Задерецький, Лебедь, Меркушов (Алексанов, 69), Швець (Демчик, 75), Шаврін.

Запасні: Кучерявий, Алексанов, Демчик, Кузнєцов, Олексієнко.

Попередження: Муляр (41) - Бовтрук (77), Лебедь (75).