Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
11.08.2021

Гравці “Полісся” Андрій Гітченко та Денис Янаков у збірній 3 туру І ліги

Одразу двоє футболістів житомирського «Полісся» потрапили в символічну збірну 3 туру І ліги за версією спортивного порталу Sportarena – Андрій Гітченко та Денис Янаков.

Центральний захисник – Андрій Гітченко

Це історія не тільки про другий гол житомирян на «Кремінь-Арені» імені Бабаєва – хоча те підключення на кутовий від Янакова, класичний «гол у роздягальню», суттєво зіпсувало шанси господарів. Гітченко видав справжню класику гри центрального захисника – з великою кількістю та точністю передач (і це при штучному полі!), з великою кількістю виграної боротьби та повною перевагою над суперниками в верхових єдиноборствах.

Правий півзахисник – Денис Янаков

Дебют, про який можна тільки мріяти! Орендований у Зорі Янаков вийшов з перших хвилин у матчі з Кременем і відразу ж звернув увагу тим, що команда довірила йому виконання стандартів. Як виявилося, недарма – саме після кутових від Дениса відбулися голи Шаповала та Гітченка, які й надали гостям бажану перевагу. Також Янаков досить непогано гармоніював із Грицуком і Чередниченком – трійка атакувальних півзахисників постійно мінялася зонами, заплутуючи суперників і розтягуючи їхні редути. Саме тому ставимо Дениса праворуч – він встигав всюди.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери