24.09.2020

Голова Житомирської ОДА та підрядник пообіцяли у листопаді провести перші матчі на центральному стадіоні Житомира

До кінця жовтня 2020 року підрядник обіцяє завершити першу чергу реконструкції стадіону «Полісся», а у листопаді на ньому вже зможуть проводити матчі. Про це під час брифінгу повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

За його словами, ступінь готовності стадіону складає 90%. Більш ніж за місяць підрядник має встановити глядацькі сидіння на північній трибуні, завершити облаштування двох входів до стадіону, вмонтувати табло, а також під'єднати освітлення до енергомережі. Віталій Бунечко сподівається, що на стадіоні відбудуться останні у цьому сезоні матчі футбольного клубу «Полісся» з командами «Миколаїв» та «Агробізнес».

«Я добре розумію бажання вболівальників бачити свій клуб на домашньому стадіоні, тому зроблю все необхідне, щоб цей процес не затягнувся. Сподіваюсь, що матчі «Полісся» з «Миколаєвом» та «Агробізнесом» відбудуться тут, щоб вони не проїхали повз Житомир і не приїхали на домашній матч «Полісся» в Київ, а зіграли тут. По графіку «Миколаїв» - 20 листопада, «Агробізнес» - 30 листопада. Це будуть останні матчі цього року футбольного клубу «Полісся» в Першій лізі у 2020 році», – каже голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.


Нагадаємо, у лютому 2020 року аудитори перевірили черговий договір на реконструкцію стадіону «Полісся» й зобов’язують Житомирську ОДА його розірвати.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкція центрального стадіону «Полісся» триває вже 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко - дев’ятий.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» й 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери