27.10.2021

Голкіпер "Полісся" відвідав тренування дівочої команди СДЮСШОР

Голкіпер ФК “Полісся” Заурі Махарадзе відвідав тренування дівочої команди з футболу СДЮСШОР “Полісся”. Футболіст поспілкувався із юними вихованками спортивної школи та відповів на їх запитання, які стосувались робити професійного спаортсмена.

“Хочу подякувати дівчатам, що вони запросили мене на цю зустріч. Це було дуже приємно і я був приємно здивований, наскільки правильні запитання вони ставили. Це були запитання, які дійсно їх хвилюють і вони були по-спортивному глибокими. Вони думають про це, вони живуть цим. І це - класно”, - поділився своїми враженнями від спілкування Заурі Махарадзе.

Голкіпер “Полісся” також відзначив велику кількість дівчат, які тренуються у спортивній школі з футболу.

“Можу сказати, що я здивований їх цікавітю і взагалі жіночим футболом в Житомирі. Мені дівчата сподобались і я б з радістю приходив би на матчі - подивитись, повболівати. Це дуже цікаво”, - сказав Заурі.

“3-5 років тому ми не могли навіть уявити собі, що такі зустрічі можуть відбуватись. Я уявляю відчуття молодих спортсменів та спортсменок, коли в роздягальню до них перед тренуванням заходить основний голкіпер головної команди “Полісся”. Джуе приємнго, що клуб відгукнувся і організував цю зустріч одразу, коли ми звернулись. Думаю, це радісно для дівчаток та інших двох груп хлопців, які одразу ж впізнали голкіпера нашого “Полісся”, - розповів про зустріч з молодими футболістами директор СДЮСШОР “Полісся” Володимир Дорошенко.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери