Чорноморець
30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
18.02.2017

Гол Романа Гусака рятує МФК Житомир від поразки на меморіалі Щанова

У п'ятницю, 17 лютого, МФК "Житомир" зіграв третій поєдинок на меморіалі Щанова. Вже традиційно п'ятничним суперником житомирян стала "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка).

Попри те, що наша команда після двох турів не гарантувала собі місце в 1/4 фіналу, тренерський штаб вирішив дати можливість проявити себе гравцям, що перебувають на перегляді та юніорам клубу. Попри це житомиряни протягом матчу нічим не поступалися супернику на полі. Але все ж першими пропустили м'яч на 76 хвилині після помилки захисників. Але вже за шість хвилин Роман Гусак відновив паритет - 1:1. Саме цей рахунок зафіксував фінальний свисток.

СК Чайка (Петропавлівська Борщагівка) - МФК Житомир - 1:1
голи: Тищенко, 76 — Гусак, 82

МФК Житомир: Олександр Бурла, Онищук Сергій, Данюк Денис (к), Ян Вишинський (46, Євгеній Задерейко), Ігор Яцковець (90+1, Дмитро Богуцький), Євгеній Кузнєцов, Віталій Михайленко, Богдан Марченко, Андрій Лисюк (46, Валерій Галахов), Богдан Самотуга (46, Роман Гусак), Дмитро Демчик (34, Олексій Михайлюк).

В іншому матчі групи А "Джуніорс" (Шпитьки) обіграв "Авангард" (Бзів) з рахунком 2:1

Відтак перед останньою грою МФК Житомир турнірна таблиця в групі виглядає наступним чином: