30.04.2021

Гол Коваля приносить "Поліссю" домашню перемогу над "Волинню"

Міцний середняк турнірної таблиці приймав одного з претендентів на підвищення в класі. У минулому турі "Волинь" на радість конкурентам несподівано не змогла обіграти "Альянс", зігравши нічию. При цьому, підопічні Василя Сачка не знають гіркоти поразок в Першій лізі сім матчів поспіль: три перемоги і чотири нічиї.

А ось Полісся на своєму полі не перемагає протягом шести матчів: дві нічиї і чотири поразки. Тому вже з перших хвилин господарі почали агресивно і зуміли забити швидкий м’яч. У простій ситуації Приймак відпасував на Леванідова, той незграбно м’яч зупинив, Коваль набіг, обікрав воротаря і покотив в порожні ворота - 1:0. До перерви матч не ряснів небезпечними моментами. Запам’ятався хіба що тиск "Волині" на ворота Маханькова перед свистком арбітра, але парочка кутових і дальніх ударів не принесли гостям бажаного.

Шанси у "Волині" з’явилися по завершенні ігрової години. Галенков вимушено вдарив по ногах Климця, що тікав на рандеву з кіпером "Полісся" і побачив перед собою пряме червоне світло. Але і в більшості "Волинь" не зуміла розкрити господарів, які академічно оборонялися. У підсумку "Полісся" здобуває другу поспіль перемогу і, що головне, першу перемогу на головному стадіоні Житомира. Команда Шищенка наближається до "Гірника-Спорт" у таблиці, а "Волині" після втрати п’яти очок у двох останніх турах тепер підвищитися в класі допоможе тільки диво.

Man of the Match: Станіслав Коваль ("Полісся")

У минулому турі молодий нападник вийшов на заміну і двічі забив, забезпечивши перемогу "Поліссю". Цього разу Шищенко довірив гравцю місце в старті і той виправдав всі надії. Невже в нашому футболі народилася ще одна зірочка?