22.04.2023

Геннадій Буткевич про призначення Юрія Максимова на посаду спортивного директора

Президент ФК «Полісся» Геннадій Буткевич продовжує будувати повноцінну футбольну екосистему за стандартами, які він побачив ще під час відвідування команди Бекхема «Інтер» (Маямі).


До 21 квітня в команді не було офіційної позиції «спортивний директор». Чому вона з’явилася та яка зона відповідальності Юрія Максимова?

Все правильно. У найближчому майбутньому клуб продовжить поповнюватися висококваліфікованими фахівцями. Для мене ключовим в запрошенні Юрія Вільовича є те, що він бачив футбол як гравець і як тренер. Саме цей досвід допоможе йому готувати нових зірок футболу.

Основне завдання Юрія Вільйовича - це підготовка молодого покоління?

В мене великі плани на побудову системи дитячо-юнацьких шкіл та академії «Полісся». Саме цей напрямок очолив Юрій Максимов.

Тобто, якщо сказати коротко про зони відповідальності у команді, то Юрій Максимов - це дитячо-юнацький футбол, а Юрій Калитвинцев - це перша команда. Так?

Хочу наголосити, що у Юрія Калитвінцева безстроковий кредит довіри від мене. Це дуже досвідчений спеціаліст. Навіть трохи побоююсь, щоб його не запросили у «Динамо» або у збірну. Впевнений, що у найближчому майбутньому Юрій Калитвинцев на чолі «Полісся» буде боротися за вихід у єврокубки.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ