03.04.2017

Футзальна команда ФК "Полісся" отримала подарунки від компанії "Стелла-Фарм"

Юнацька команда ФК "Полісся", яка не так давно стала віце-чемпіоном ІІ ліги чемпіонату Житомира з футзалу, продовжую збирати привітання та подарунки. Минулого тижня в офісі клубу підопічних Віктора Шиманського вітав Юрій Євгенович Кошубський, керівник компанії "Стелла-Фарм", яка є давнім другом та партнером ФК "Полісся".

В знак подяки і належної оцінки результатів в чемпіонаті Житомира з футзалу команда отримала подарунки від Юрія Євгеновича. На думку останнього, це мотивує хлопців ще більше працювати над собою

- Ще раз хочу привітати вас з перемогою та побажати вам подальших успіхів, розвитку і нових здобутків. Сподіваюся, що в подальшому ви станете професійними футболістами, а головне - знайдете для цього мотивацію. Бо потрібно буде багато працювати і тренуватися. В свою чергу буду намагатися допомагати вам, клубу і розвитку футболу в Житомирі чим зможу, - привітав юнаків Юрій Євгенович.

Нагадаймо, що компанія "Стелла-Фарм" в особі Юрія Кошубського почала підтримувати клуб практично з початку створення МФК "Житомир" восени минулого року і досі продовжує допомагати ФК "Полісся".

Фото

Партнери
Медіапартнери