15.03.2020

Футбольний клуб «Полісся» завершив підготовку до чемпіонату

Сьогодні, 15 березня, команда провела заключне тренування зимових навчально-тренувальних зборах у Житомирі.

«Жовто-зелені» зіграли двосторонній матч, тим самим завершивши етап підготовки до весняної частини чемпіонату Другої ліги сезону 2019/20.

Загалом, було проведено чотири повноцінні цикли навчально-тренувальних зборів у Житомирі та зіграно чотирнадцять контрольних поєдинків.

Тепер, тренерський штаб та гравці клубу відправились на кількаденні вихідні по домівках. Попередньо, планують зібратися у середу, 18 березня, і розпочати підготовку виключно до першого офіційного матчу весняної частини чемпіонату проти столичного «Оболонь Бровар-2», який має відбутися 22 березня у Житомирі.

Однак, у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу COVID-19 матчі чемпіонату можуть бути призупинені і команди відправлені на карантин.

Нагадаємо, що раніше адміністрація ПФЛ ухвалила рішення, на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року, а також Рішення Виконкому УАФ, про проведення двох турів у першій та другій лізі без глядачів.

Тим не менше, у вівторок, 17 березня, відбудеться відеоконференція УЄФА за участю представників 55-ти національних асоціацій, правління Асоціації європейських клубів, представників європейських ліг і профспілки гравців FIFPro, на якій планують обговорити ситуацію, що склалася та прийняти рішення з приводу проведення або перенесення усіх офіційних матчів.

Отож, зберігаємо спокій та очікуємо на офіційне рішення УЄФА.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери