Наступна гра
Полісся
Буковина
25.09.2022 | 15:00 | Житомир
29.03.2018

Футбольний клуб "Полісся" представив склад команди, що гратиме у 3-му колі сезону 2017/18 років

Сьогодні у Житомирі громадськості представили склад ФК "Полісся", що виконуватиме задачу щодо підвищення у класі. Участь у заході взяли керівники області, депутати, ветерани-футболісти, що у різні роки виступали за "Полісся", а також вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

- Ми повертаємо професійний футбол на Житомирщину. Сьогодні всім відома першочергова задача для ФК "Полісся" - вихід до першої ліги. Футболістам "Полісся" хотів побажати перевершити легенд нашого житомирського футболу, на гру яких раніше ми всі ходили дивитися на стадіоні. Перевершити їх у досягненнях. Ми сьогодні маємо стабільно підніматися до гори - для цього нині є всі підстави. Адже є хороша співпраця з між обласною і міською радами й владою. Хочу подякувати депутатському корпусу обласної ради і міської ради, голові обласної ради і міському голові Житомира. Сьогодні ми всі підтримуємо спорт - ми зараз маємо вкладати у здоров'я підпростаючого покоління, щоб потім його не лікувати. Хочу побажати ФК "Полісся" командного духу, хороших результатів і видовищної гри. Як уболівальник я спуску не дам, - сказав під час презентації голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

- У роки, коли у країні триває війна, у нас з'являється футбольний клуб, який фінансується з бюджетів - за це подяка депутатам і міської ради й обласної. Нині у Житомирі будуться два великих стадіони. Це все дає надію - особливо дітям спортивних шкіл. Надію, що вони будуть грати в рідному житомирському професійному клубі, що вони будуть відстоювати честь міста й області. Команді хочу дати настанову: у 2019 році - коли виповниться 60 років нашому клубу - ми вже святкували цей ювілей у першій лізі, - висловив побажання міський голова Сергій Сухомлин

Представники тренерського штабу футбольного клубу у свою чергу подякували за підтримку команди.

- Хочу сказати "дякую" за вашу підтримку - вона дуже відчувається. Також хочу подякувати керівництву міста й області. Ми не маємо права грати погано, ми зробимо все, щоб футболісти "Полісся" залишали на полі всі сили й боротися за позитивний результат, - запевняє головний тренер команди Олександр Призетко.

Про підтримку сказав і Андрій Гурський, якого футболісти більшістю голосів обрали капітаном команди:

- Сьогодні на нас поклали дуже серйозну задачу, можна навіть сказати, що маємо відродити футбол Житомирщини - без вас нам буде важче впоратися, тому нам потрібна ваша підтримка! - говорить Гурський.


Футболісти, що виступатимуть за ФК "Полісся":

Сергій Алексанов №90 (ігровий номер)

Вадим Бовтрук №11

Андрій Гурський №99

Дмитро Демчик №14

Сергій Дячук №19

Микола Жовтюк №4

Євгеній Задерейко №5

Дмитро Задерецький №20

Микита Коновалов №9

Віктор Коровіков №77

Євген Кузнєцов №6

Олександр Кучерявий №71

Юрій Малєй №70

Артем Меркушов №96

Ігор Олексієнко №10

Олександр Розпотнюк №21

Вадим Шаврін №7

Дмитро Швець №17

Олег Шевченко №1

Сергій Школьний №12

Павло Щедраков №3

Назарій Шевченко №15

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери