21.01.2021

ФК "Полісся" вийшов з відпустки

Гравці та тренерський штаб футбольного клубу «Полісся» вийшли з зимової відпустки і ввечері 20 січня провели перше тренування в новому календарному році. Загалом, команда збереться тричі: два рази у Житомирі, а втретє «жовто-зелені» полетять за кордон.

«Я думаю, що всі в хорошому настрої, тому що вже, напевно, багато хто втомився відпочивати. У нас була хороша, досить велика відпустка і, я думаю, хлопці скучили за тренуваннями, за футболом. Тому всі в гарному настрої. До нас приєдналися новачки: Глагола і Терехов, є ще хлопці на перегляді. В процесі зборів ми визначимося хто залишиться в команді, хто може поповнить команду. Будемо готуватися поки в одноразовому тренувальному режимі. Чотири дні у нас будуть одноразові тренування, буде ще медобстеження. Хлопці будуть більше працювати з м'ячем, все буде через м'яч, тому що вони проробили гарну роботу у відпустці. Їм, можна так сказати, давали домашнє завдання», - розповідає Спортивному Житомиру головний тренер житомирського «Полісся».

«Уже з 24 січня будуть дворазові тренування і 30 січня у нас вже перша гра з «Волинню», другого лютого - з «Поділлям» з Хмельницького. Луцьк і Хмельницький приїдуть сюди. Ігри будуть в Житомирі. Наскільки я розумію, у них ніде грати. А у нас з цим начебто, слава Богу, все добре», - розповідає Сергій Шищенко.

За словами тренера «Полісся», підібрати спаринг партнерів в зимове міжсезоння є непростим завданням.

«По моделях дуже важко судити, тому що в Чемпіонаті може бути одна модель, а на зборах тренера можуть перебудовуватися. По моделях гри визначати дуже важко команди (в міжсезоння, - ред.), Тому ми шукаємо тих, хто хоче зіграти, у кого є можливість. У перший збір буде два спаринги, на другий збір у нас поки немає жодного суперника. Поки не знаю з ким ми домовимося, є проблема в тому, що деякі команди в турнірах беруть участь. Будемо готуватися, хто зможе, з тими гратимемо», - каже коуч «жовто-зелених».

Після перших тренувальних зборів команда ще раз збереться в Житомирі, а згодом відбуде в Туреччину, де проведе фінальні треті збори перед стартом весняної частини Чемпіонату.

«Ось такий поки двотижневий цикл буде насичений. Згодом ми трохи відпочинемо, потому знову зберемося в Житомирі на другий збір. А на третій вже поїдемо в Туреччину», - розповідає головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери