Наступна гра
Полісся
Діназ
19.10.2019 | 15:00 | Житомир | "Спартак арена"
25.01.2018

ФК "Полісся U19" зіграє на зимовому турнірі з футболу "Сніжинка 2018" у Житомирі

Поки основна команда ФК "Полісся" у Вінниці проходить перші в 2018 році навчально-тренувальні збори, наші дублери теж розпочнуть готуватися до ІІ кола Першості юніорів U19. Підопічні Віктора Шиманського візьмуть участь в зимовому турнірі з футболу "Сніжинка", який стартував в Житомирі 20 січня. Команда зіграє в групі Б, де його суперниками стануть сильні районні команди.

Перший поєдинок на турнірі ФК "Полісся" зіграє вже в цю суботу, 27 січня, проти ФК "Василівки". Матч відбудеться на запасному полі стадіоні "Спартак".

Початок - 10.15. Запрошуємо всіх прийти і підтримати нашу команду!

27 січня 2018 р.(субота)
10.15 «Полісся U-19» (Житомир) – ФК «Василівка»

запасне поле стадіону Спартак

Склад Група «Б» на зимовому турнірі
1. «Полісся U-19» (Житомир)
2. ФК «Василівка»
3. ФК «Іванків-Електросила» (Іванків)
4. «Пак-Трейд» (Висока Піч)
5. «Технічний ліцей» (Сали)
6. «Танкіст (Новогуйвинське)
7. «Дангард» (Тетерівка)

Розклад ігор ФК Полісся

ІІ тур 27 січня 2018 р.(субота)
10.15 «Полісся U-19» (Житомир) – ФК «Василівка»

ІІІ тур 03 лютого 2018 р.(субота)
10.15 ФК «Іванків-Електросила» (Іванків) – «Полісся U-19» (Житомир)

ІV тур 10 лютого 2018 р.(субота)
10.15 «Полісся U-19» (Житомир) – «Пак-Трейд» (Висока Піч)

V тур 17 лютого 2017 р. (субота)
10.15 «Технічний ліцей» (Сали) – «Полісся U-19» (Житомир)

VІ тур 24 лютого 2018 р.(субота)
09.00 «Полісся U-19» (Житомир) – «Танкіст» (Новогуйвинське)

VІІ тур 3 березня 2017 р.(субота)
9.00 «Дангард» (Тетерівка) – «Полісся U-19» (Житомир)

10 березня 2017р. (субота)
Стикові ігри, згідно зайнятих місць в групах.
Півфінали

17 березня 2017р. (субота)
Матч за ІІІ – ІV місця
Фінал.

Заявка ФК «Полісся» U19 (Житомир) на зимови турнір:

  1. Олексій Дворнін
  2. Єгор Угольніков
  3. Артем Вербило
  4. Богдан Чернявський
  5. Олександр Кучерявий
  6. Павло Бенедик
  7. Олександр Богуславський
  8. Євгеній Бугай
  9. Валерій Галахов
  10. Артем Жуков
  11. Антон Колодницький
  12. Антон Косачев
  13. Ігор Куліцький
  14. Владлен Лозовик
  15. Віталій Невмержицький
  16. Кирило Олішевський
  17. Андрій Олексюк
  18. Юрій Поліщук
  19. Олександр Розпотнюк
  20. Владислав Чорновіл
  21. Дмитро Демчик
  22. Євген Кузнецов
  23. Євген Задерейко
  24. Іван Виговський
  25. Тарас Старський
Партнери
Медіапартнери