Чайка
23.11.2019 | 13:00 | Житомир | "Спартак арена"
03.04.2017

ФК "Полісся" у товариському матчі обігрує "Патріот" (Кукавка)

У неділю, 02 квітня, ФК "Полісся" у Вінниці зіграв контрольний поєдинок із ФК "Патріот" (Кукавка). Цей матч став генеральною репетицією перед стартом ІІ кола аматорського чемпіонату України. Втім частина гравців основи не змогла взяти участь у матчі.

Не поїхали у Вінницю Олександр Єлісєєв та Сергій Слюсар, а також травмовані і досі не відновилися Євгеній Задерейко та Андрій Лисюк. Натомість після паузи на полі з'явилися основний воротар Дмитро Міхєєв та капітан команди Максим Зайнчковський. Вийшов на заміну на 20 хвилин навіть Дмитро Шевчук, який лише зараз починає тренуватися з командою після серйозної травми минулого року. Дебютував в складі ФК "Полісся" Дмитро Тосіч. Саме він став автором першого забитого м'яча у ворота "Патріота".

Житомиряни з перших хвилин захопили ініціативу і першими відкрили рахунок. Після вкидання ауту м'яч опинився у штрафній прямо перед Тосічем, який переправив його у ворота. В другому таймі господарі спробували відігратися, граючи на швидких контратаках. І створили декілкьа небезпечних моментів біля воріт Міхєєва, але не змогли ним скористатися. Але м'яч все таки відіграли після грубої помилки нашого гравця в центрі, який головою скинув м'яч прямо на суперника і вивів його один на один з воротарем.

Втім вже за десять хвилин Роман Гусак закинув довгою передачею м'яч у штрафний майданчик суперників, прямо на Максима Зайнчковського який, перегравши воротаря, знову вивів ФК "Полісся" вперед. А ближче до кінця матчу Роман Гусак за дві хвилини оформив дубль і довів рахунок жо фінального - 4:1 на користь ФК Полісся.

Нагадаймо, що вже 8 квітня на стадіоні Агротехнічного коледжу (вул. Покровська, 96) ФК "Полісся" прийматиме "Таврію-Скіф" (Роздол) в рамках 12 туру аматорського чемпіонату України з футболу. Це буде перша офіційна гра відновленого ФК "Полісся".

ФК "Патріот" (Кукавка) - ФК "Полісся" (Житомир) - 1:4 (0:1)
голи: ? - Тосіч, Зайнчковський, Гусак (дубль)

ФК Полісся: Міхєєв, Данюк, Кузнєцов, Ловенюк, Климчук (Шевчук), Михайленко, Зайнчковський, Марченко, Тосіч, Самотуга, Гусак