Наступна гра
Полісся
Металург
09.04.2023 | 16:00 | Житомир | Центральний стадіон
18.11.2020

ФК «Полісся» у цьому році не зіграє на центральному стадіоні Житомира

Дев’ять голів Житомирської облдержадміністрації, спочатку десятки, а згодом і сотні мільйонів гривень та 15 років будівництва – ось так коротко у цифрах можна описати реконструкцію центрального стадіону «Полісся» в Житомирі.

Про необхідність ремонтувати споруду вперше почали говорити в 2005 році. Тоді головою ОДА був Павло Жебрівський і саме тоді вперше прозвучала фраза «розпочато реконструкцію». Відтоді минуло вже 15 років, але житомирський стадіон продовжують ремонтувати. Загальну вартість реконструкції вже оцінюють в 167 мільйонів гривень, але футбольні матчі на ньому не відбуваються й досі.

Спочатку стадіон хотіли відкрити в 2018 році, згодом відкриття перенесли на 2019 рік. Втім, і тоді з відкриттям не склалось. Віталій Бунечко – вже дев’ятий голова Житомирської ОДА, який, щойно обійнявши посаду, пообіцяв добудувати і відкрити стадіон. Наостанок можна лише сказати, що якби реконструкція стадіону була людиною, то вона вже навчалась би у випускному класі загальноосвітньої школи. Вона вже пережила вісьмох голів Житомирської ОДА і невідомо скількох переживе ще.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» і 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня цього ж року Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

У вересні 20202 року голова ОДА та підрядник пообіцяли у листопаді провести перші матчі на житомирському стадіоні «Полісся».

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери