Наступна гра
Полісся
Карпати
08.10.2022 | 16:00 | Житомир
19.06.2019

ФК «Полісся» продовжив контракт з головним тренером Анатолієм Безсмертним та тренером Сергієм Коноваловим

Тренувати нашу команду у новому сезоні продовжать Анатолій Безсмертний та Сергій Коновалов.

Вчора, 18 червня, за участю голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, директор футбольного клубу "Полісся" Володимир Загурський підписав новий контракт з головним тренером команди Анатолієм Безсмертним та тренером Сергієм Коноваловим.

Нова угода з тренерським штабом розрахована ще на один рік і завдання для них залишається незмінним – вихід у Першу лігу ПФЛ.

«Після завершення сезону, який я не вважаю вдалим, ми продовжуємо працювати. Першому, кому я запропонував надалі тренувати команду, був Анатолій Безсмертний, оскільки ми задоволені його роботою, адже він створив непоганий колектив. Він повірив у Житомир, у “Полісся”, тому ми продовжуємо контракт ще на один рік. Задача наша не змінилася – вихід у Першу лігу», – наголосив Ігор Гундич.

Сезон 2019/20 «Полісся» розпочне 27 липня, відповідно, збереться команда вже за тиждень, тоді і стане відомо, які зміни відбулися у складі цього міжсезоння.

«Основне завдання зараз – це зберегти тих хлопців, які нам дійсно потрібні, ну і підсилитися потужними футболістами, які зможуть взяти відповідальність за гру на себе. В будь-якому випадку склад команди буде змінюватися»,відзначив Анатолій Безсмертний.

Нагадаємо, що по завершенню сезону 2018/19 «жовто-зелені» посіли третю сходинку змагань у Другій лізі групи «А».

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери