07.09.2020

ФК "Полісся" презентував нову форму

У суботу, 5 вересня, під час онлайн-конференції з вболівальниками було презентовано нову форму та розкрито таємницю спонсора команди.

На питання вболівальників відповідали: міський голова Житомира Сергій Сухомлин, директор клубу Володимир Загурський та головний тренер Сергій Шищенко. Окрім спілкування з фанатами було презентовано нову форму та розкрито ім'я спонсора команди - "BGV GROUP" на чолі з бізнесменом Геннадієм Буткевичем. До "BGV GROUP" входить мережа супермаркетів АТБ, крім того, вони є співвласниками українсько-американського підприємства «Holtec International» з розробки мінеральних ресурсів України.

Під час онлайн-конференції директор ФК «Полісся» Володимир Загурський розповів, що свій перший домашній матч «жовто-зелені» будуть грати на виїзді через те, що центральний стадіон не готовий: «За останньою інформацією, на 90% свій перший домашній матч команда прийме 12 вересня на стадіоні в Києві. Центральний стадіон не готовий, ми могли б тут приймати матчі, це вже зрозуміло візуально, але де-юре документи не готові. Тому стояло питання про «Спартак», але на сьогоднішній день він першої категорії зі штучним покриттям. Така погода, яка є наразі, не зовсім комфортна для гравців. Крім того що ми будемо приймати матчі не в рідному місті, ми ще й будемо платити оренду і нести всі інші витрати по організації виїзного матчу.

Головний тренер Сергій Шищенко каже, що футболісти ставляться з розумінням та гумором до проблем, які виникають зі стадіоном, базою та фінансуванням, але все ж сподіваються, що з часом їх буде вирішено: «Хлопці це сприймають з гумором. Звичайно, є маленькі нюанси, але ми з ними справляємося, і надіємось, що все таки вони виправляться. Для футболістів найголовніше завдання - тренуватися, робити свою роботу якісно і добросовісно. Я думаю, що це не буде сильно впливати на наші тренувальні моменти».

Питання з тренувальною базою ФК «Полісся» у с. Березина досі не вирішено, каже Володимир Загурський. Він вважає, що обласна рада навмисно заганяє клуб у такі рамки: «Побутові проблеми на тренувальній базі не вирішені. Огорожі футбольного поля немає, тому на тренуванні 7-10 людей шукають в лісі м’ячі, третій поверх недобудований і не готовий до розселення гравців. Питання по відключенню світла було вирішено, але ми не можемо цілодобово користуватися гарячою водою. Відношення обласної ради більше нагадує книжку про Дон Кіхота, нам не просто не допомагають, в мене особисто таке відчуття, що нас намагаються загнати, а ми в свою чергу намагаємося з цього виплутатись».

За матеріалами times.zt

Фото

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ