Чорноморець
30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
23.10.2021

ФК Полісся поступається криворізькому Кривбасу у матчі 15 туру І ліги

Житомирський ФК Полісся поступився футбольному клубу Кривбас у матчі 15 туру Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги із рахунком 1:2.

Першими забили гості - на 10 хвилині матчу м'яч забив Олексій Хобленко. На 69 хвилині перевагу гостей подвоїв Клім Приходько.

Артем Козак скоротив відставання в компенсований арбітром час - 1:2. Такий рахунок і зафіксував фінальний свисток.

Полісся (Житомир) – Кривбас (Кривий Ріг) – 1:2

Голи: Козак, 90+1 ‒ Семенов, 10, Приходько, 68

Полісся (стартовий склад): Махарадзе, Чередниченко, Швець, Гітченко, Шаповал, Бабенко, Чайковский, Козак, Грицук, Янаков, Оринчак. Запасні: Тимофєєв, Терехов, Акубардія, Морозко, Андрущенко, Глагола, Коломоєць, Власюк. Головний тренер: Юрій Калітвінцев.

Кривбас (стартовий склад): Сарнавський, Рябов, Заіменко, Семенов, Мостовий, Яровой, Татарков, Васін, Хобленко, Щедрий, Дебелко. Запасні: Льопка, Пятов, Приходько, Зотько, Іліч, Маліновський, Горват, Фаєєв, Гігашвілі, Полонський. Головний тренер: Олександр Бабич.

15:30. Житомир. Центральний міський стадіон

Арбітр: Євген Арановський (Київ)