Чорноморець
30.03.2024 | 15:30 | Житомир | Центральний стадіон
23.03.2017

ФК "Полісся" поступився у товариському поєдинку "Чайці" з Петропавлівської Борщагівки

У середу, 22 березня, ФК "Полісся" провів товариський матч з "Чайкою" з Петропавлівської Борщагівки. Житомиряни прибули до Києва практично молодіжним складом без основних виконавців. Досі не встигли відновитися після травм Максим Зайнчковський, Дмитро Шевчук, Андрій Лисюк, Олексій Михалюк, Євгеній Задерейко. Хворів і не зміг поїхати на гру Сергій Слюсар.

Тим не менш житомиряни першими повели в рахунку після прострілу Богдана Марченко, який встиг першим на добиванні після подачі кутового. Але в другому таймі команда пропустила м'яч з офсайду, якого суддя вирішив не помітити і після цього суперникам вдалося практично повністю перехопити ініціативу. Далася взнаки і пуста лава запасних, в той час як господарі змінили практично половину команди. В підсумку маємо поразку 1:3

СК “Чайка” - ФК "Полісся" - 3:1 (0:1)
голи: Сікарчук (2 голи), Коваленко - Марченко

СК “Чайка”: Мусієнко, Скляренко, Музиченко, Чорномаз, Пластун, Степанчук, Бухал, Баранович, Литвин, Жмакін, Костенко
В другому таймі вийшли: Січкарук, Доу Мохамед, Коваленко, Катрюк, Гошовський, Васильченко.

ФК "Полісся": Школьний, Єлісєєв, Логвинюк, Михайленко, Данюк, Кузнєцов, Марченко, Самотуга, Галахов, Демчик, Гусак.
В запасі: Бурла