12.04.2017

ФК "Полісся" планує атестувати на ІІ лігу стадіони в Коростені, Бердичеві та Баранівці

Головною футбольною ареною житомирського ФК "Полісся" в ІІ лізі ПФЛ України може стати стадіон "Спартак" в Коростені. Принаймні на старті сезону влітку-восени 2017 року. Минулого тижня стадіон в Коростені проінспектували спеціалісти ПФЛ і ФФУ, аби перевірити, чи відповідає він вимогам ПФЛ і може бути допущеним для ігор ІІ ліги. В огляді стадіону також взяли участь міський голова Коростеня Володимир Москаленко та керівництво ФК "Полісся".

- Дуже хотілося б нарешті почати грати на центральному стадіоні в Житомирі. Але поки що він знаходиться на реконструкції, яка триватиме до осені. Разом з тим атестацію в ІІ лігу ми проходимо вже сьогодні і маємо зараз заявити голові до проведення матчів ІІ ліги головний і запасні стадіони. Які також вже в квітні-травні мають пройти всі перевірки і отримати атестати ПФЛ. Тому ми звернулися до міських голів Коростеня, Бердичева, Новоград-Волинського та Баранівки, щоб вони посприяли нам у вирішенні питання стадіонів, - прокоментував ситуацію президент ФК "Полісся" Руслан Павлюк.

Вивчивши стан стадіонів в Житомирській області, в клубі вирішено заявляти як головний стадіон - коростенський "Спартак", а запасними - арени в Бердичеві, Баранівці та Новограді-Волинському.

- В Коростені чудовий стадіон, який знаходиться в гарному стані. Комісія ФФУ, яка його оглядала, лишилась задоволеною станом всього комплексу. Звісно, є ряд зауважень і при їх усуненні стадіон може бути заявленим (як основний) та пройти атестацію. Дуже вдячний міському голові Коростеня Володимиру Москаленку, який пообіцяв допомогти виконати всі вимоги комісії, - Також маємо великі сподівання на Баранівку. Там теж є чудовий стадіон і, що головне, керівництво міста зацікавлене у ІІ лізі. Вони готові вкласти гроші в підготовку комплексу для отримання атестату. Так само будемо працювати по Бердичеву - там більше проблем. Але місто розташоване найближче до обласного центру і туди найкраще добиратися житомирянам. І чекаємо на Новоград-Волинський, - розповів Руслан Павлюк.

На думку керівника ФК "Полісся", ігри клубу в ІІ лізі на різних стадіонах Житомирської області сприятиме не лише популяризації футболу загалом і ФК "Полісся" зокрема, а й сприятимуть розвитку футбольної інфраструктури на місцях.


Фото

Партнери
Медіапартнери