Наступна гра
Діназ
Полісся
01.10.2022 | 16:00 | Київська область
23.05.2022

ФК “Полісся” підтримує інфраструктуру клубу на високому рівні: фахівці продовжують догляд за полями на Центральному стадіоні та на базі команди

Обидва поля, які використовує футбольний клуб “Полісся” для ігор (на Центральному стадіоні) та тренувань (на базі ФК) отримують належний догляд та обслуговування. Для цих потреб клуб придбав якісні газонокосарки, які дозволяють належним чином підтримувати необхідну висоту трави на газонах.

Обладнання було придбане ще до початку повномасштабного вторгнення російської федерації, розповідає директор клубу Володимир Загурський. Нині фахівці продовжують обслуговувати футбольні поля та підтримувати інфраструктуру клубу в належному стані.

“Незважаючи на те, що в країні війна, футбольний клуб Полісся вірить і твердо переконаний в невідворотній перемозі Збройних сил України. І тому на даний час відбувається догляд за полем на Центральному стадіоні, так само відбувається догляд за полем на базі футбольного клубу. Ще до війни за кошти футбольним клубом за кошти бенефіціара Геннадія Буткевича були закуплені дві дороговартісні і дуже якісні, як кажуть професіонали, газонокосарки. ЦИліндричні, які відрізняються від роторних. Подальша експулатація в роботі якісно поліпшить газон. І ми все-таки віримо, що, незважаючи на те, що цей сезон був недограний, наша команда все одно тренується, інфраструктура підтримується в належному стані. І як тільки Україна переможе, а команда зможе повернутись додому, вона буде тренуватись на газоні хорошої якості як і на Центральному стадіоні, так і на власній базі”, - розповідає директор футбольного клубу “Полісся” Володимир Загурський.

“Дуже радий спонсорській допомозі, косарка - просто супер. Ми будемо косити траву регулярно, красиво і поле зміниться. Вона дуже зручна в експлуатації, трошки треба звикнути. Апарат делікатний. Можна використати таке порівняння: гарний перукар і поганий перукар. Тобто, обладнання дуже професійне, видно навіть по скосу трави, що вона підрізається більш рівно, ніжніше. Трошки більше навичок і все буде нормально”, - ділиться враженнями від експлуатації обладнання грінкіпер Центрального стадіону Костянтин.

Фото

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери