20.12.2017

​ФК Полісся організував у Житомирі футбольний батл між ДЮСШ Фенікс та Полісся. ФОТО

В неділю, 17 грудня, ФК “Полісся” провів в Житомирі перший футбольний батл між двома місцевими ДЮСШ — “Полісся” та “Фенікс”, яке стало справжнім святом як для дітей, що вийшли на паркет залу ФОКу, так і їх батьків. Тим паче, що останнім також довелося змагатися за честь своїх шкіл.

Першими помірялися силою команди юних футболістів 2011 року народження. Феніксівці зуміли першими відкрити рахунок, але в підсумку, з рахунком 3:2, перемогу святкувала команда “Полісся”.

Повторити цей же успіх намагалася команда ДЮСШ “Полісся” 2010 р.н. В наступному поєдинку. Вони знову першими пропустили гол, змогли відігратися і створили чимало небезпечних моментів у воріт суперника. Але на висоті був воротар ДЮСШ “Фенікс”. В підсумку саме ця школа виграла другий матч.

В перерві між іграми силами мірялися батьки і тут сильнішим була команда ДЮСШ “Полісся”. Вихованці школи були кращими, також, в конкурсі по набиванню м'яча.

По завершенню матчів абсолютно всі учасники отримали подарунки від спонсорів та партнерів свята — грамоти, солодощі та кульки.

Футбольний клуб “Полісся” дякує за підтримку свята голову Житомирської обласної державної адміністрації Ігорю Гундичу, міському голові Сергію Сухомлину, а також директору Житомирської дирекції АБ “Укргазбанк” Давидюку Юрію, генеральному директору ТОВ ТК “Полісся-Продукт” Олександру Раковичу, депутату Житомирської міської ради Валерію Шевчуку, начальнику управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірині Ковальчук, голові Житомирської обласної федерації футболу Руслану Павлюку, приватному підприємцю Артему Галанзовському. Також клуб дякує за підтримку свята меценату Олександру Рабіновичу.

Фото

ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ