22.12.2021

ФК «Полісся» нагородив подарунками учасників змагань «Зимові старти»

Футбольний клуб «Полісся» передав солодкі подарунки призерам традиційних для Житомира змагань з легкої атлетики серед вихованців шкіл легкої атлетики, які проходять у легкоатлетичному манежі Центрального стадіону.

Впродовж кількох днів майже 600 молодих спортсменів 14 команд з різних куточків Житомирської області та України змагались у бігу на різні дистанції, стрибках у довжину та висоту, а також у штовханні ядра.

Кращим спортсменам, які здобули призові нагороди змагань вручили медалі та дипломи, а також солодкі подарунки від футбольного клубу, який перебува партнерських стосунках з спортивною школою з легкої атлетики Житомирської обласної ради.

«Футбольний клуб «Полісся», бувши соціально відповідальним, не міг стояти осторонь та з радістю погодився на пропозицію нагородити учасників змагань, дітей, вихованців шкіл легкої атлетики. За сприяння та за дорученням президента футбольного клубу «Полісся» Геннадія Владиславовича Буткевича ми маємо честь сьогодні нагородити та вручити солодкі подарунки більш як сотні учасників цих змагань. Ми зичимо всім здоров’я та найголовніше - мирного неба», - розповів директор ФК «Полісся» Володимир Загурський.

Партнери
ГЕНЕРАЛЬНИЙ / ЕКСКЛЮЗИВНИЙ
Медіапартнери