06.10.2020

ФК "Металіст 1925" - ФК "Полісся". Післямова

Підсумки матчу 5 туру Першої ліги ФК "Металіст 1925" - ФК "Полісся" підбили головні тренери команд Валерій Кривенцов та Сергій Шищенко відповідно, а також своїми враженнями від матчу поділились гравці харків'ян Максим Жичиков і Дмитро Криськів.


Максим Жичиков:

- Всі бачили, що гра була рівною, обидві команди прагнули здобути перемогу. Нам чогось не вистачило у завершальній фазі атаки. Звісно, це втрата очок, ми налаштовувалися тільки на перемогу, як і перед кожною грою. Ми більше втратили, ніж здобули. Шкода, що не було вболівальників на стадіоні, їх дуже не вистачало. Я думаю, що у наступних матчах нам вкажуть на помилки та ми реабілітуємось.

Дмитро Криськів:

- Матч був важким, грали дві гарні команди, які почергово володіли ініціативою. Не пощастило жодній забити, все міг вирішити один момент. Були у нас моменти, наприкінці матчу удар Каліта відбив воротар, у першому таймі також були удари, у гостей були нагоди. Потрібен час, щоб зігратися. Будемо більше тренуватися разом, впевнений, буде краще виходити.

Завдання на гру я отримав на установці від тренера, кожен гравець виходить та прагне перемогти, сьогодні не вдалося. Грати без вболівальників - це великий мінус. Хлопці казали, що вболівальники женуть команду вперед, з ними нам буде грати легше.

За матеріалами ФК "Металіст 1925"

Партнери
Медіапартнери